Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Říjen 2009

Mary-Kate-Životopis

31. října 2009 v 23:33 | Barča

Životopis

Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodili 13. června 1986. Ashley v 8:24 a Mary-Kate o 2 minuty později - na pátek 13. - říká se , že pátek "třináctého" je nesťastný den , pro rodiče dvojčat - bývalou baletku Jarnette a bankéře Davida však ne! Když se holky narodily , měli už doma staršího brášku Trenta Williama , který se narodil 6. května 1984.

Zprvu jako dvojčata nejevily veliký obdiv, ale když je matka v 6 měsících vzala na konkurz na roli malé Michelle Tanner v seriálu Full House (Plný dům), udělali na režiséry velký dojem - když si je vzali do náruče a chtěli si je pochovat - nebrečely a nedělali skandály.O roli Michelle se dělili. A tak se stalo, že se v 9 měsících konečně ukázali na scéně coby Michelle, miláček rodiny Tannerů. Mary-Kate měla v dětských letech větší um než Ashley a tak na ní vyšli ty směšné a aktuální scény a Ashley se svým miloučkým pláčem a vážností zastupovala vážné a hromadné scénky. 16.února 1989 se holkám narodila sestřička , které dali rodiče jméno Elizabeth Marie Olsen jinak zvaná Lizzie.

Právě seriál Full House úspěšně odrazil jejich kariéru, vysíláním ve více než 75 zemích světa včetně ČR. Rodičům Mary-Kate se to velice zamlouvalo a tak v roce 1991 najal jejich tatínek Dave Olsen Robeta Thorna na místo coby manažera dvojčat. Ten se s chutí pustil do díla a založil Dualstar Entertaiment Group, zastupující filmy Mary-Kate Olsenové. Ta se slibně rozjížděla takže už roku 1992 točili dvojčata první film To Grandmother's House We Go (Jedeme k babičce), který zabodoval nejenom u mladších generací. V tomtýž roce tedy vydali i své první CD album Brother For Sale 50 cent (Brácha na prodej/za 50 centů). Roztomilé hlásky se všem dobře poslouchali, tak se firma motivovala a brzy poté vydala album I'm Cute One (Já jsem roztomilej prcek) a první VHS Our First Video (Naše první video).

Když točili film (Jak byl dobyt Západ) v Canadě,Mary-Kate jezdila na jejím prvním koni a stala se oddaná jezdectví. Roku 1993 vytvořili již druhý film Double, Double, Toil and Trouble (Trable, trable, tuplem trable). Tento rok účinkovali i ve filmu Little Rascals (Malí rošťáci). Roku 1994 zase How The West Was Fun (Jak byl dobyt západ). V tomto osudném roce se o nich už mluvilo jako o nejmladších producentkách v Hollywoodu a nejbohatšími dvojčaty. 8 a 9 rok Dualstar Entertaiment Group motivoval natolik, že udělali několika dílné řady filmu The Adventures of Mary-Kate and Ashley (Nové dobrodružství Mary-Kate a Ashley), kde si zahráli na nejmenší detektivy a později vyšli i první knihy nesoucí jejich název a příběhy. Tento rok se ale stal osudným pro seriál Full House, jejich milovaný Full House a kariéra jim na chvíli zmkla.Všichni mysleli, že s pseudonymem dětským idolem všech dětí je konec, ale najednou se tu objevil film It Takes Two (Malé dohazovačky). S úžasným obsazením a příběhem.

Dvojčata si zahrála vedle slavné Kristie Alley (Kdopak to mluví) a Stevea Gutenberga (Tři muži a nemluvně), kteří jsou známí ze slavných rodinných komedii a to tahle také byla! Tento rok také skončily detektvní komedie The Adventures o Mary-Kate and Ashley, protože Robert Thorn si myslel, že na hraní detektivů už jsou dostatečně velké. Jarnie a Dave se rozvedli roku 1995, pro holky to bylo těžké období. David se znovu oženil s novinářkou Marthou McKenzie a nyní spolu mají dvě děti - nevlastní sourozence MKA sestřičku Taylor (6 let) a brášku Jakea (4 roky).

V období 10 a 11 let si MKA dali pauzu a začali se věnovat zpívání, škole a přemýšlení na co tak ještě dát jejich jméno. A tak vznikla značka mary-kateandashley vyrábějící zprvu dětské oblečení a
hračky a dnes už i kosmetiku, dámské oblečení, knihy, videa, prostě veškeré produkty MKA a některou elektroniku! Zpívání zabrali některé soundracky k bývalému The Adventures of Mary-Kate and Ashley. Hudba je zaujala natolik že natočili Our Music Video (Naše hudební video) a bestovky jako Ballet Party, Birthday Party a Sleepover Party. Později se ale ozvali i hudební kritikové a MKA tak pomluvily, že zpívání raději do dneška vzdali :( V roce 1998 se opět pustily k filmování a začali natáčet nový seriál Two of a Kind (Dvojčata), kde už se nám do paměti zapsali jako malé puberťačky žijící s otcem, který se jím pořád vnucoval, později vyšli i knihy. Filmování z postavou otce se holkám zamlouvalo a tak jako "tatínkovi holčičky" natočili film Billboard Dad (Táta z billboardu), mající snahu sehnat novou maminku, vylepí na billboard informace a fotku svého otce.

Roku 1999 skončil jejich "vyžívací" seriál TOAK a tak se rozhodly natočit nový film a tentokrát jako úplně rozdílné holky, jedna fanynka a hráčka fotbalu a druhá jako dáma, samé hadříky a kluci. Jmenoval se Switching Goals (Gólová Výměna) a k televizním obrazovkám přilákal i mladé kluky. Tohoto roku se cítili tak významně, že natočili ještě film Passport To Paris (Výlet do Paříže), kde začali "chodit" s klukama, ale "jen tak". Roku 2000 se z něžných malinkých dvojčátek stávají opravdové slečny, hvězdy každé party a tvářičky časopisů.

Natočili film Our Lips Are Sealed (Sestry v akci), který se stal jejich nejoblíbenějším. Taky proto, že se mohli fakt vyřádit a projet spoustu zemí! Tento rok napsali svou předlohu života a obecná fakta o nich, z kterých se čerpá např. při tvorbě stránek! Začali se stávat idolama všech mladých dívek a tak vydali svůj časopis mary-kateandashley, ale po několika číslech ztroskotal. Rok 2001 byl hodně významný nejen proto, že MKA obdrželi občanské průkazy, taky natočili film Winning London (Sestry v Londýně), kde se opět ukázali jako rozdílné sestry, ale překrásný Londýn je zase spřátelil. Plným úderem se pustili do natáčení seriálu So Little Time (Tak málo času), který opravdu zabodoval a má své knihy.

Díky "občance" se dostávali na premiéry a akce a tak se stali přednější hlavičkou Hollywoodu. Tento rok taky natočili film Holiday In The Sun (Prázdniny na Bahamách), kde se opět vydali na cesty.
V 16 letech vydali sérii knih Sweet 16 (Krásných 16 let) a projeli se v autíčku Sweet 16, které dostali ve filmu Getting There (První jízda), když si udělali řidičák a tam si ho dělali doopravdy. Roku 2002 natočili film When In Rome (Výlet do Říma) a v roce 2003 také The Challenge (Výzva), kde se opět ukázali jako dvě soupeřící sestry, dělající zkoušky ve stylu hry přežití, kde je bohužel/naštěstí dají do stejného družstva, zprvu se hádají, ale protože jsou tým, musí to nějak překousnout.

V roce 2003 dvojčata natáčejí film New York Minute (Jeden den v New Yorku) , který půjde do kin. Odběhli si i na natáčení Charlie's Angels , kde si zahráli malinkatou roličku. Ve filmu jsou vidět 10sekund , spíše se zajímají o svou budoucnost, věnují škole a připravují se na New Yorkou universitu. V tomto roce totiž odmaturovali. Dnes získala Mary-kate roli křesťanské dívky Tary v seriálu Wedds (Tráva) a spolu se setrou Ashley vydali do prodeje své dvě nové módní kolekce "The Row" a "Elizabeth&James"Píše: levou rukou
Oči: modrozelené
Vlasy: hnědé, delší, než má Ashley
Výška: 5\\'3" (160cm)
Hlas: vyšší, než má Ashley
V budoucnu by chtěla být: ředitelkou nebo šampiónkou v dostizích
Popsala by se jako: společenská
Oblíbené barvy: červená, tmavě hnědá
Koníček: koňské dostihy
Sbírá: svíčky
Kapesné: 10$/týden
Domácí práce: uklízet si svůj pokoj, pečovat o psy
Její pokoj: v nepořádku
Ve škole má nejradši: přestávku na oběd
Oběd: připravený z domu
Oblíbený předmět: tvůrčí psaní, věda
Nejméně oblíbený předmět: matematika
Oblíbený žánr knih: detektivky
Domácí úkoly: po TV, internetu
Promoce: ano , 7.6.2004
Vysoká škola: ano , universita v New Yorku
Oblíbené oblečení: džiny a pohodlné topy
Oblíbený doplňěk: purses , motánky , korále
Šampon: Kiehl´s or Mop´s
Oblíbená rtěnka: Kiehl´s clear gloss a Stila gloss
Makeup: Hard Candy a Stila
Oblíbené obchody: Fred Segal a Planet Funk
Oblíbený návrhář: Fred Segal, Stella McCartney, Dolce&Gabbana
Oblíbený účes: culík , rozpuštěné , ofinka "vzad"
Oblíbené boty: sandále
Idol: Brad Pitt, Tom Cruise, Ben Affleck
Oblíbená herečka: Meg Ryan, Sandra Bullock, Drew Barrymore
Oblíbený seriál: Přátelé,Party of Five,Dawsnův svět,Will&Grace
Oblíbený film: Out of Sight, Good Will Hunting
Oblíbený styl hudby: Softrock, alternative
Oblíbený interpret: Jewel, Pearl Jam
Oblíbené píseň: Used to be I Saw the Sign
Oblíbená skupina: N´Sync
Chtěla by potkat: Sandra Bullock, Cameron Diaz
Oblíbený animovaný film: Kráska a Zvíře
Když se dívá na TV, tak jí: Goldfish crackers, zmrzlinu, žvejkačky
Oblíbena pizza: se sýrem
Oblíbená zelenina: brokolice
Nejméně oblíbená zelenina: růžičková kapusta, cibule
Oblíbená sladkost: bonbóny, žvejkačky
Nejméně oblíbená sladkost: čokoláda
Oblíbená polévka: kuřecí
Oblíbený dezert: zmrzlina
Oblíbená japonská kuchyně: Sushi
Oblíbený fastfood: hamburgry
Miluje: koktejly (Milkshake)
Nemoc "jídla": anorexie (léto 2004)
Oblíbené natočené video: Hawaiian Beach Party, Birthday Party
Oblíbený natočený film: Our Lips are sealed
Do kin: Holiday In The Sun&New York Minute
U nás: New York Minute
Nejradši: sportuje
Oblíbená kniha: Oliver Twist
Sport, který nejradši sleduje: fotbal a basket
Sport, který nejradši hraje: tenis
Oblíbená video hra: NFL Blitz
Oblíbené cvičení: Tae-bo (kickboxing)
Večer s kámošema je: večeře a film
Oblíbený svátek: Halloween

Ashley-Životopis

31. října 2009 v 21:52 | Barča
Ashley Fuller Olsen se narodila v pátek 13. ve znamení blíženců, a je o dvě a půl minuty starší než její sestra Mary-Kate. Když bylo Ashley devět měsíců, matka vzala ji i její sestru na konkurz do seriálu Full House (Plný dům).Sestry konkurz vyhrály a tak se až do jejich devíti let dělily o roli hlavní hrdinky Michelle Taner.

Ashley byla ostýchavá a tak hrála spíše vážné a hromadné scény,kdežto extrovertní Mary-Kate hrála scény spíše komické a veselé. Již během seriálu stačily sestry založit úspěšnou společnost Dualstar Production Group a pod ní natáčely své první filmy. Jejich otec jim po skončení Full House najal jejich tiskového mluvčího Roberta Thorna. Ashley Olsen natočila společně se svou sestrou mnoho méně či více úspěšných filmů, v poslední době se ale sestry rozhodly vyrazit každá na svou sólovou dráhu.


Celé Jméno: Ashley Fuller Olsen
Výška: 160 cm
Píše: pravou rukou
Barva očí: modro/zelená
Barva vlasů: blond
Povaha: upřímná
Sbírá: plyšové medvídky
Hobby: tanec, tenis, golf, kino
Oblíbený film: Sestry v akci,Sestry na Bahamách
Oblíbené oblečení-džíny,krátký top a sandále
Oblíbený účes: rozpuštěné vlasy
Oblíbené zvíře: její pes Lucy
Oblíbené jídlo: špagety s kečupem a omáčkou
Oblíbené pití: džus
Oblíbené barvy: žlutá,purpurová a modrá

Cíl do budoucna: ,,Pokud nebudu hrát,ráda bych se stala tanečnicí."Změnila jsem blog

31. října 2009 v 21:39

Změnila jsem blog protože tetka moje nej celebrity jsou obě dvojčata Olsenek prostě se mě zalíbily možná jsou pro vás starý ale pro mě ne?!


Zápis new sb!

21. října 2009 v 14:48

Chcete se stát mém sb???

stačí vyplnit!

1)Přezdívka

2)blog

3)chceš diplom za spřátelení?

4)Jakej?

5)stačí ti když tě budu obíhat 1xtýdně?

6)to je vše!

Finalisté se stěhovali: Kdo s kým je na pokoji?

21. října 2009 v 14:44
Další dvě finalistky se budou cítit jako princezny.. "To je perfektní," kričel Jan Bendig, který spolu s Denisem Lachem dostal bláznivý "grafiťácký" pokoj.. Leona dostala tmavý pokoj, který jí učaroval..
Markéta Konvičková a Dominika Stará..Fo

Otec Ištvancové: Hlasy pro dceru poslaly děti!

21. října 2009 v 14:41
Podraz na fanoušky a soutěžící! To jsou nejčastější reakce čtenářů Blesk.cz na postup Paulíny Ištváncové (16), který zřejmě získala díky hlasům svého otce.

<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Blesk.cz proto požádal tatínka zpěvačky, aby se k celé věci vyjádřil. Některé jeho odpovědi působí poněkud nevěrohodně.
Nejprve jsem se zeptali, co říká na to, že hlasy pro Pavlínu byly odesílány téměř výhradně z pěti SIM karet, které jsou registrovány právě na něj."A je to problém?"byla jeho první reakce. Pak ale rychle otočil a tvrdil, že o žádných kartách nic neví.
Vzápětí však přiznal, že několik SIM karet opravdu možná vlastní. "Je to možné, že nějaké simky mám, ale já o tom nevím," neobratně kličkoval. Načež dodal, že více čísel, z nichž by Paulině odcházely hlasy, nemá. "Včera jsem poslal jeden hlas své dceři a jeden hlas Dominice Staré," dodal.
Podle člověka obeznámeného s děním v zákulisí SuperStar Ištváncové chodilo po skončení dívčího semifinále dlouhodobě nejméně hlasů. Během pondělního odpoledne, tedy jen pár hodin před samotným vyřazováním, se ale situace vždy radikálně změnila. "Ze zpěvačky s nejmenším počtem hlasů se najednou stala favoritka soutěže, prozradil Blesk.cz náš zdroj.

Nikoleta Balogová:Rodiná válka o prachy

21. října 2009 v 14:39
Nikoleta Balogová (17) to nemá doma jednoduché. Matka Monika (36), která pracuje na Kanárských ostrovech jako barová zpěvačka, rodině posílá měsíčně 200 eur. Nikoleta prozradila, že to jí a jejím dvěma sestrám nestačí.

"Když něco potřebujeme, řekneme si babičce a ona nám to koupí. Co se týká peněz, tak nám pomáhá nejvíc ze všech," svěřila svůj názor Nikoleta.
Matka Nikolety žije na Kanárských ostrovech
Toto tvrzení však velmi pobouřilo její matku, která z Kanárských ostrovů své dcerce přes noviny vzkazuje: "To není pravda! Vždycky nám pomáhali hlavně moji rodiče, a to už v době, když jsem byla ještě doma." Nikoleta je velmi citlivá a dohadování s matkou na takovou dálku ji vždy pořádně rozhodí. Dokonce v sobotu při generálce chlapců neunesla stres a zkolabovala.
"Bála jsem se, že ani v neděli nevystoupím, ale nakonec jsem to zvládla," řekla šťastně Nikoleta. Pak dodala, že jí matčina přítomnost velmi chybí. "Byla bych ráda, kdyby byla se mnou a při soutěži mne podporovala, schází mi," přiznala semifinalistka.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>

SuperStar: Vypadl Machala, Lacko, Majerníková a Galisová!

21. října 2009 v 14:35
A je rozhodnuto! Po napínavém pondělním večeru už je jasné, kterých dvanáct semifinalistů Česko Slovenské SuperStar postoupí do vysněného finále soutěže, a se kterými čtyřmi se musíme definitivně rozloučit!

<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Česko - kluci
Nejdříve jdou na 'porážku' čeští kluci. Všichni porotci se shodli na tom, že by vyřadili Lea Machalu. Verdikt je ale na divácích a jejich hlasování přes sms! Chvíle napětí a je to jasné: V soutěži i podle rozhodnutí diváků končí Leo Machala! Pláče nejen Leo, ale i Ben Cristovao, Dara Rolins, Marta Jandová a, světe div se, slzy v očích má i drsňák a obávaný 'kat' soutěžících Pavel Habera!
Slovensko - kluci
Většina porotců by se ve finále obešla bez Marka Lacka, ale Ondřej Hejma prohlásil, že úsměv Thomase Puskailera ho už straší i ze spaní a vyhodil by jeho! Podle rozhodnutí diváků je ale všechno jinak - soutěž opouští Marek Lacko!
Slovensko - holky
Po dost vyrovnaném nedělním semifinálovém kole by všichni soutěžící vyřadili Paulinu Ištvancovou... A diváci? Ti se rozhodli 'popravit' Karolínu Majerníkovou!
Česko - holky
Nikomu z porotců se do označování soutěžící 'na odpis' nechce a Marta Jandová dokonce neřekla vůbec nikoho, protože jí podivně vypadl zvuk na mikrofonu... Pavel Habera by 'nerad' obětoval Markétu Konvičkovou a Ondřej Hejma i Dara Rolins by se rozloučili s 'amatérskou striptérkou' Anetou. A podle rozhodnutí diváků Aneta Galisová v soutěži opravdu končí!


Dara slavila zatčení: Už se nemusím bát...

13. října 2009 v 18:34
Zatčení třicetiletého Slováka, který porotkyni Česko Slovenské SuperStar Daře Rolins (36) vyhrožoval smrtí, zpěvačka pořádně oslavila.

//<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
"Zazpívala jsem na jedné soukromé akci a pak jsme šli s kamarády na skleničku," přiznala Dara a dodala. "Spadl mi opravdu velký kámen ze srdce. Je to skvělý, když nemusím hned po vystoupení běžet k telefonu a volat chůvě nebo Matějovi, jestli je vše v pohodě," přiznala Dara, která si na oslavu na Slovensko vzala i svoji kamarádku Rolu Brzobohatou (28).
Tento muž údajně vyhrožoval Daře Rolins.

Diplomky z párty

12. října 2009 v 15:48

SuperStar: Komu jsou podobní?

11. října 2009 v 15:17
Československá SuperStar už za sebou má první tři semifinálové večery, dnes večer vás čeká čtvrtý. Nedělní Blesk vybral osmičku soutěžících, kteří by se mohli stát první federální SuperStar. V čem jsou zajímaví a kterým slavným zpěvákům a zpěvačkám se podobají?
Holky
Leona Šenková (16)
Leona Šenková počas semifinále Česko Slovenskej SuperStar.

Koho připomíná: Hana Hegerová
Leona má hluboký hlas, se kterým umí skvěle pracovat. Velkým plusem pro ni může být také neotřelá image drsné holky. K šansonům Hany Hegerové má sice svým stylem daleko, hlas má ale podobně hluboký.

Markéta Konvičková (15)
Konvičková Markéta
Koho připomíná: Avril Lavigne
Markéta boduje nejen skvělým zpěvem, ale hlavě svou přirozeností a skromným vystupováním. Avril se stala hvězdou v podobném věku jako Markéta, z obou sálá pozitivní energie a spojuje je barva hlasu a hudební styl.

Monika Bagárová (15)
Semifinalistka Česko Slovenskej SuperStar Monika Bagárová.
Koho připomíná: Rihanna
Trochu zkrátit vlasy a od Rihanny by ji poznal jen málokdo. Vzhledem je Monika stoprocentní superstar, má zajímavě zastřený hlas nahrávající i černošské hudbě. A hlavně: Má styl. Písničky jen tupě nekopíruje, zpívá je po svém.

Nikoleta Balogová (17)
Nikoleta Balogová.
Koho připomíná: Whitney Houston
Volbou písničky od Whitney Houston ze semifinále Nikoleta trefila do černého. Má skvělý rozsah, vyzpívá i pověstné výšky Whitney a do hlasu se umí stejně jako Whitney pořádně opřít.

KLUCI
Martin Chodúr (19)
Chodúr Martin
Koho připomíná: Tom Jones
Nejoblíbenější zpěvák? Tom Jones. A od toho zpíval i první semifinálovou písničku a jasně zazářil. Martin je navíc showman, u zpěvu celou dobu tančil a svoji muzikálnost nezapřel.

Ben Cristovao (22)
Ben Cristovao
Koho připomíná: Ray Charles
Benův exotický vzhled mu v puncu superstar jenom pomáhá. Navíc je skvělý tanečník, titul mistra světa ve snowboardingu mu ve zpěvu nepomůže, ale ukazuje na Benův všeobecný talent. Pokud se nebude bát se do hlasu víc opřít, má šancí ještě víc.

Jan Bendig (15)
Jan Bendig

Koho připomíná: Michael Jackson
Jan se netají tím, že je Jacksonovým obdivovatelem. Umí na pódiu předvést skvělou show, a to třeba i když zpívá skladbu Karla Gotta. Jeho hlas je ještě chlapecký, ale ovládá ho dobře.

René Bošeľa (18)
René Bošeľa
Koho připomíná: Dan Bárta
René hraje na několik hudebních nástrojů a dělá nástroj i ze svého hlasu, se kterým rád experimentuje. Bártův zpěv je na experimentování založený a jak mu to vydělává. Už stačí jen začít sbírat vážky...


Půjdu na párty...

10. října 2009 v 22:45

Fanoušci zuří: Chceme Deborah zpět!

10. října 2009 v 22:20
DISKUZE: Konec Deborah Kahlové (16) v soutěži byl šok nejen pro ni, ale i pro řadu diváků. V semifinále totiž na rozdíl od některých dalších předvedla skvělý výkon, který pochválila i porota.

Porota před vyhlášením výsledků prozradila své tipy na ty, kteří vypadnou, a Deborah mezi nimi ani jednou nezazněla. Ondřej Hejma a Marta Jandová se shodli na Tomáši Puskailerovi, Dara Rolins a Paľo Habera na Leošovi Machalovi. O vyřazení však nerozhoduje porota, ale diváci. A důležitá tak není pouze kvalita zpěvu, ale i sympatie.
Kahlova Deborah


I přes to, že Deborah vyřadily právě hlasy diváků, komentáře čtenářů v internetových diskuzích tvrdí pravý opak. "Debí je skvělá zpěvačka, neměla vypadnout, byla to jasná favoritka, chceme ji zpět," píší čtenáři.
"To, že vypadla fantastická Deborah Kahlová, která včera zpívala naprosto senzačně, je hrozná nespravedlnost! Ta holka má jedinečnou, krásnou barvu hlasu a její zpěv jde pod kůži. Měla postoupit až do nejužšího výběru, protože je originál a byla včera mnohem zajímavější než dobrá půlka ostatních holek. Doufám, že ji to neodradí, že bude veřejně vystupovat," komentovala na Blesku.cz výsledek SuperStar čtenářka z Berouna.
A její názor není ojedinělý. "No tak ti tři ostatní, budiž, ale proč vypadla Debí? Vím, že dostala nejmíň SMS, ale ona má tak krásně zabarvený hlas a s těmi, co vypadli, se nedá vůbec srovnat. Vypadnout určitě neměla. Debí, zpíváš krásně a daleko líp než mnohé naše hvězdy, které se u nás zpěvem živí!" psala v diskuzi na serveru Blesk.cz čtenářka Denaaa.

Bagárová (15): Táta mě hlídá na každém kroku

10. října 2009 v 22:14
Taťka má o mně strach. Velmi mě hlídá a dává na mě pozor. A já jsem mu za to velmi vděčná," řekla mladá kráska, která dostává i zaracha. "Na diskotéku mě rodiče vůbec nepouští! To nepřipadá v úvahu! Táta mě nikam nepouští. S maminou by se ještě dalo pracovat, ale s tátou v mém věku určitě ne," prozradila nám Monika, která byla na zábavě pouze jednou.
"Jednou mě otec pustil na silvestrovskou zábavu, ale to šel se mnou. Takže jsem měla diskotéku s otcem. Byla to strašná zábava - stál tam a stále mě pozoroval. Ale zatancovala jsem si," směje se zpěvačka, o které se šíří drby, že se v průběhu SuperStar zblížila se semifinalistou Jánem Bendigem. Že by se její otec bál právě toho?
"Myslím, že otec ví, že ty vztahy tu jsou všechny hlavně o kamarádství. A hlavně mi věří," komentovala vztahy v SuperStar Monika, jejíž dospělácké vystupování občas vyráží dech.

Finalisté ČS super star

10. října 2009 v 22:05
Česko
Monika Bagárová Aneta Galisová Markéta Konvičková Adriana Kopecká Deborah Kahlová Leona Šenková Jan Bendig Leo Machala Ben Cristovao Martin Chodúr Ahmad Hedar Lukáš Michna

Slovensko

Dominika Maščuchová Lucia Láncošová Nikoleta Balogová Paulína Ištvancová Karolína Majerníková Dominika Stará Ján Ločaj Miroslav Šmajda René Bošel'a Thomas Puskailer Marek Lacko Denis Lacho

Photoshoot

10. října 2009 v 18:237. věcí co dělá robert a kristen stejných

10. října 2009 v 18:14
7. Kouří


6. Nosí stejné typy košil ( oblečení)


5.Odhalování těla


4. Nosí stejné brýle


3. Stejné výrazy


2. Upravování vlasů


1. Zamilované pohledy
New Moon•český web o New Moon!!

9. října 2009 v 19:47
Česko má svůj oficiální český web New Moon..jelikož New Moon u nás bude zanedlouho a Slovenasko svůj web má..tak Česko neotálelo a je tu