Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Bagárová (15): Táta mě hlídá na každém kroku

10. října 2009 v 22:14
Taťka má o mně strach. Velmi mě hlídá a dává na mě pozor. A já jsem mu za to velmi vděčná," řekla mladá kráska, která dostává i zaracha. "Na diskotéku mě rodiče vůbec nepouští! To nepřipadá v úvahu! Táta mě nikam nepouští. S maminou by se ještě dalo pracovat, ale s tátou v mém věku určitě ne," prozradila nám Monika, která byla na zábavě pouze jednou.
"Jednou mě otec pustil na silvestrovskou zábavu, ale to šel se mnou. Takže jsem měla diskotéku s otcem. Byla to strašná zábava - stál tam a stále mě pozoroval. Ale zatancovala jsem si," směje se zpěvačka, o které se šíří drby, že se v průběhu SuperStar zblížila se semifinalistou Jánem Bendigem. Že by se její otec bál právě toho?
"Myslím, že otec ví, že ty vztahy tu jsou všechny hlavně o kamarádství. A hlavně mi věří," komentovala vztahy v SuperStar Monika, jejíž dospělácké vystupování občas vyráží dech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama