Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Fanoušci zuří: Chceme Deborah zpět!

10. října 2009 v 22:20
DISKUZE: Konec Deborah Kahlové (16) v soutěži byl šok nejen pro ni, ale i pro řadu diváků. V semifinále totiž na rozdíl od některých dalších předvedla skvělý výkon, který pochválila i porota.

Porota před vyhlášením výsledků prozradila své tipy na ty, kteří vypadnou, a Deborah mezi nimi ani jednou nezazněla. Ondřej Hejma a Marta Jandová se shodli na Tomáši Puskailerovi, Dara Rolins a Paľo Habera na Leošovi Machalovi. O vyřazení však nerozhoduje porota, ale diváci. A důležitá tak není pouze kvalita zpěvu, ale i sympatie.
Kahlova Deborah


I přes to, že Deborah vyřadily právě hlasy diváků, komentáře čtenářů v internetových diskuzích tvrdí pravý opak. "Debí je skvělá zpěvačka, neměla vypadnout, byla to jasná favoritka, chceme ji zpět," píší čtenáři.
"To, že vypadla fantastická Deborah Kahlová, která včera zpívala naprosto senzačně, je hrozná nespravedlnost! Ta holka má jedinečnou, krásnou barvu hlasu a její zpěv jde pod kůži. Měla postoupit až do nejužšího výběru, protože je originál a byla včera mnohem zajímavější než dobrá půlka ostatních holek. Doufám, že ji to neodradí, že bude veřejně vystupovat," komentovala na Blesku.cz výsledek SuperStar čtenářka z Berouna.
A její názor není ojedinělý. "No tak ti tři ostatní, budiž, ale proč vypadla Debí? Vím, že dostala nejmíň SMS, ale ona má tak krásně zabarvený hlas a s těmi, co vypadli, se nedá vůbec srovnat. Vypadnout určitě neměla. Debí, zpíváš krásně a daleko líp než mnohé naše hvězdy, které se u nás zpěvem živí!" psala v diskuzi na serveru Blesk.cz čtenářka Denaaa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama