Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Nikoleta Balogová:Rodiná válka o prachy

21. října 2009 v 14:39
Nikoleta Balogová (17) to nemá doma jednoduché. Matka Monika (36), která pracuje na Kanárských ostrovech jako barová zpěvačka, rodině posílá měsíčně 200 eur. Nikoleta prozradila, že to jí a jejím dvěma sestrám nestačí.

"Když něco potřebujeme, řekneme si babičce a ona nám to koupí. Co se týká peněz, tak nám pomáhá nejvíc ze všech," svěřila svůj názor Nikoleta.
Matka Nikolety žije na Kanárských ostrovech
Toto tvrzení však velmi pobouřilo její matku, která z Kanárských ostrovů své dcerce přes noviny vzkazuje: "To není pravda! Vždycky nám pomáhali hlavně moji rodiče, a to už v době, když jsem byla ještě doma." Nikoleta je velmi citlivá a dohadování s matkou na takovou dálku ji vždy pořádně rozhodí. Dokonce v sobotu při generálce chlapců neunesla stres a zkolabovala.
"Bála jsem se, že ani v neděli nevystoupím, ale nakonec jsem to zvládla," řekla šťastně Nikoleta. Pak dodala, že jí matčina přítomnost velmi chybí. "Byla bych ráda, kdyby byla se mnou a při soutěži mne podporovala, schází mi," přiznala semifinalistka.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Djinny Djinny | Web | 21. října 2009 v 14:41 | Reagovat

good blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama