Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

SuperStar: Vypadl Machala, Lacko, Majerníková a Galisová!

21. října 2009 v 14:35
A je rozhodnuto! Po napínavém pondělním večeru už je jasné, kterých dvanáct semifinalistů Česko Slovenské SuperStar postoupí do vysněného finále soutěže, a se kterými čtyřmi se musíme definitivně rozloučit!

<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Česko - kluci
Nejdříve jdou na 'porážku' čeští kluci. Všichni porotci se shodli na tom, že by vyřadili Lea Machalu. Verdikt je ale na divácích a jejich hlasování přes sms! Chvíle napětí a je to jasné: V soutěži i podle rozhodnutí diváků končí Leo Machala! Pláče nejen Leo, ale i Ben Cristovao, Dara Rolins, Marta Jandová a, světe div se, slzy v očích má i drsňák a obávaný 'kat' soutěžících Pavel Habera!
Slovensko - kluci
Většina porotců by se ve finále obešla bez Marka Lacka, ale Ondřej Hejma prohlásil, že úsměv Thomase Puskailera ho už straší i ze spaní a vyhodil by jeho! Podle rozhodnutí diváků je ale všechno jinak - soutěž opouští Marek Lacko!
Slovensko - holky
Po dost vyrovnaném nedělním semifinálovém kole by všichni soutěžící vyřadili Paulinu Ištvancovou... A diváci? Ti se rozhodli 'popravit' Karolínu Majerníkovou!
Česko - holky
Nikomu z porotců se do označování soutěžící 'na odpis' nechce a Marta Jandová dokonce neřekla vůbec nikoho, protože jí podivně vypadl zvuk na mikrofonu... Pavel Habera by 'nerad' obětoval Markétu Konvičkovou a Ondřej Hejma i Dara Rolins by se rozloučili s 'amatérskou striptérkou' Anetou. A podle rozhodnutí diváků Aneta Galisová v soutěži opravdu končí!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama