Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

7.disciplíná(vánoční ůkol)

6. ledna 2010 v 17:00
Ahooj takže včera jsme viřadili Lucku o tom jste rozhodovali jedině vy a tentokrát o tom rozhodnu já s porotou a teť vám jsem dám další disciplínu zbejvajících finalistek.

Anet Eflerová


Vánoce jsem prožila jako každý rok v kruhu rodiny a přátel. Musím říct, že jsem si je moc užila, miluji tu atmosféru, cukroví, rozbalování dárečků a společné návštěvy těch, které nejvíc milujeme. O Vánocích jsem společně se sestrami nadělali spoustu krásných dárečků, ze kterých měly rodiče ohromnou radost a já ještě větší. Takže celkově se Vánoce vydařily. Silvestr to už bylo horší, protože jsem měla teplotu, ale i tak jsem si ho užila a bylo to faines :-)


Kristýna Pražáková


Štědrý den

Ráno jsme vstali nasnídali jsme se a já šla bylit dárky.Ten den se velmi hodně uklízelo ,protože jsme měli nový stoli a museli jsme ty starý vyhodit.Takže jsme měli v pokojíčku neuvěřitelný nepořádek.Až jsme to uklidili tak byl oběd ostatní měli polévku a já nic ,protože ta polévka mi nechutná.Tak jsem si pakk dala něco jiného.Na večer jsem se v elmi těšila tak jsem si přála aby ten čas uběhl rychle.A taky uběhl.Tak jsme se třeba koukall na Tv já jsem byla chvíli na Pc atd...A byl veřer mamka obalila kapra a prsní kkkuřecí řízky a udělala bramboroví salát a mě udělala hranolky ,protože mě bramborová salát nechutná a ryba taky.A po večeři jsme šlli rozballovat dárky.Všichni mělli s těch rádků radost.Po tom jsme se koukali na filmi a pak jsme šli spát.a pak bylisvátky,ale o tom psát nebudu!

Silvestr

Ráno jsme vstali a já jsem spala dlouho abych to vydržela až do 00:00.Tak jsem se ani nenasnídala ,protože za chvíli měl být oběd.K obědu jsme mměli karbanátky a bramborovou kaši.Po obědě jsem pila Coca Col ,protože v tom je kofejn a ten se mi hodil.Pak jsme se koukalli ma filmi a něky jsembylana Pc.Pak byl večír a už jsem usínala.A pak jse šli k poli ,protože ta šel moc dobře vidět ten ohnostroj!:)A mi jsme měli také nějaké petardy ,ale zapalovali jsme mě až o půlnoci.A bylo to nádherné a já to nahrávala do mobilu.Pak jsme si popřáli hodně štěstí a zdraví do nového roku a šlli jsme jsme domů.Já jsem si ještě chtěla vybít mobil ,ale nestihla jsem tam jsem šla ma 02:00 spát a ten den dáro jsem byli strašně ospalá.Tak to je asi vše pp:Gába Hradecká

Vánoční svátky celkem dobře!!!Silvestr je zejtra takže nevím!Anýýý Štosková

já sem prožila šílený vánoce nemám slov ..pche :C

Moje hodnocení finalistek pro tento ůkol!!

(tak tady vám seřadím od nejlepšího ůkolu po nejhorší)

1.místo Kristýna Pražáková
2.místo Anet Eferová
3.místo Gába Hradecká
4.místo Anýýý Štosková
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikina tvé Sbééé Kikina tvé Sbééé | Web | 6. ledna 2010 v 17:17 | Reagovat

jé děkuji

2 Anýýý Anýýý | 7. ledna 2010 v 13:13 | Reagovat

tak když seš na mě nasraná tak mě rovnou vyhoď

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama