Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Prosinec 2010

Šťastný nový rok

31. prosince 2010 v 22:16

BarunQa píše..po Vánocích

27. prosince 2010 v 22:44 | BarunQa
Ahojky,tak co vánoce? Co jste dostali?Asi byste chtěli vědět co jsem dostala já co? No tak například povlečení hodně hader....kosmetiku....the sims 2 4 verze no tak roční období mazlíčci noční život a život v bytě  pak takový velký zrcadlo deku se snoopym mrtě rozkošnou...a plyšáčka...a už si ani nemůžu vzpomenout že jsem toho měla toho =D  no a ještě něco určo bylo to jsem nevypsala všechno a co jste dostali vy ? Jen pište pište a jak se tešíte na silvestra? Jo a asi ta párty letos nebude poněvadž stejnak nikdo nepřijde a budu pařit hru  tetka htaju the sims žj a děsně mě to baví a nemůžu se od toho odtrhnou =D NO ale do silvestra určo přijdu a ten adventní kalendář co mám v menu boxu už dám pryč už je totiš po vánocích měj te se ahooj =) ♥
BarunQa


Šťastné a Veselé

23. prosince 2010 v 20:04 | BarunQa
Ahoj,blogařky/blogaři/affíci
Jak vidíte tak za pouhých 4 hodiny bude šťedrý den a za ňákých 11 hodin bude šťedrý večer a jak se na něj těšíte ?
Já celkem ano !
Chtěla jsem vám oznámit že zítra na 100% nepřijdu na blog!
Poněvadž jsou vánoce a je to rodiná příležitost a tk nebudu na PC! 
A vy někteří asi taky !
Ráno vstanu a půjdu se podívat do obýváku jestli máme stromeček potom se nasnídáme a pak pujdem k našemu pejskoj nahrobeček se podívat a budek koukat na televizi a pak bude oběd a pojedem k babičce a na hřbitov a budem koukat na filmy atd... a štědrovečerní večeře a dárečky no jak to proběhne vám asi napíšu 25-26
Nezaručuju vám že tady 25 a 26  budu 
Ale 27 už jo

Jinak přeju šťastné a veselé Vánoce vám a vaším přibuzním a přátelům!

S láskou BarunQa


POTM -Leden-Vyberte!

22. prosince 2010 v 21:27 | BarunQa
1.Koníček
2.Pejsek
by:hustejhustejhustej.blog.cz

Dekorace a osvětlení

19. prosince 2010 v 20:24 | BarunQa
Specializovaný informační server zaměřený na vánoční dekorace a osvětlení. Najdete zde užitečné rady, tipy a velkou vánoční inspiraci na vánoční dekorace v podobě vánočních obrázků i vide galerií věnované především tématu výzdoby avánoční osvětlení. Přehled nejpoužívanějších vánočních světelných výzdob jako jsou vánoční řetězy,
krápníky a rampouchyzávěsůmvánoční motivysvětelné kabely a dekorace. Na své si řijdou i to kdo hledají tipy na vánoční dárky. Kdo chce mít výzdobu opravdu velkolepou, dozví se v kategorii služby kde a jak si ji může nechat zrealizovat.
Vánoční výzdoba měst

Vánoční dekorace

Vyzdobte se na vánoce! Díky krásným dekoracím vzbudíte pozornost i radost svého okolí. Použít můžete vše - od prověřených betlémů přes vánoční hvězdy až po umělý sníh. Nesmíme zapomenout ani na umělé vánoční stromky, klasické ozdaby, nebo efektní vánoční vesničky a zdobení.
Vánoční dekoraceVánoční dekorace
Pokračovat na kompletní stránku Vánoční dekorace »

Vánoční osvětlení

Světelné řetězy

Vánoční řetězyVánoční řetězy
Tradiční výzdoba - nejpoužívanější vánoční osvětlení. Použávají se především na vánoční stromeček. Mnoho variant s LED i žárovkami. Většina je nyní propojovatelná a nastavovatelná. Velká výhoda oproti klasickým vánočním svíčkám.

Světelné krápníky-rampouchy a závěsy

Světelné krápníkySvětelné krápníky
Vhodné k osvětlení budov, střech, říms, rámů a oken. Na výběr jsou LED světelné a mikrožárovkové krápníkyrampouchy a závěsy. Krápníky mají svisle kablíky různě dlouhé, zatímco závěsy stejně dlouhé. Použití jako venkovní i vnitřní dekorace.

Venkovní světelné motivy

Venkovní světelné motivyVenkovní světelné motivy
Velmi oblíbené vánoční osvětlení a dekorace. Nová generace motivů - množství výhod např. v oblasti propojování, úspoře el. energie apod. V nabídce klasické vánoční motivy jako kometa, vločka, zvonek, hvězda , stromeček a další.

Světelné kabely

Světelné kabelySvětelné kabely
Elastičností a ohybností umožní osvětlit libovolný prostor. Nejčastěji se používají k vytvoření obrysů budov a objektů. Velice efektní nejen vánoční osvětlení. V nabídce žírovkové i LED provedení. Samozřejmostí je možnost kabely krájet a  napojovat.
Pokračovat na kompletní stránku s tématikou Vánoční osvětlení »

JSEM Z5

18. prosince 2010 v 19:49 | BarunQa
Ahoj tak jsem zpátky jak jste si užily týden já celkem fájn .....No budu se snažit do vánoce chodit sem každý den ale ještě vám napíšu zítra přijdu určo a chci říct že ty soutěže nebudou promiňte =( no chtěla jsem se zeptat jestli nemám udělat párty na silvestra ? No co vlastně si přejete k vánocům? Máte nakoupený dárky?Cukroví apod? Napečené cukroví no někdo ho má koupené ale my rohodně pečeme !No já půjdu oběhnout Affí dlouho jsem je neobíhala a přidám asi nějakej ten zajímavej článek !

                                                               BarunQa


Důrazně čtěte!(POZASTAVUJU)

12. prosince 2010 v 17:24 | BarunQa
Ahoj,je mi TO LÍTO  ale musím pozastavit z důvodu nemám na blog náladu a nebaví mě to tu ale pozastavuju jenom do příští-ho pátka což je 18.12.2010 nemějte strach k blogu se vrátím za týden dám si pauzu abych mě to tady o vánočních prázdninách bavilo a ještě jsem zavřela hodnocení blogů což nehodnotím asi do konce ledna =) no nic mějte se a pls sbéčka meažte si mě celej tejden vás neoběhnu a ani nepřidám články možná že se k blogu vrátím dřív ale max. týden =) Mjuck ♥

Chcete si ohodnotit blog?

11. prosince 2010 v 19:11
Nechte si ohodnotit blog 


Já už nehodnotím mám zatím zavřeno otevřu to až po novém rok

Fotka měsíce na Prosinec!!!

11. prosince 2010 v 17:09
Ahoj, všichni jak jste si všimli tk máme prosinec !
Fotka měsíce Prosince !

by:hustejhustejhustej.blog.cz

Hodnocení pro andrea--bone

11. prosince 2010 v 17:00 | BarunQa
Hodnotí:BarunQa
Kdy: 11.12.2010
Přezdívka:andrea--bone
1)První dojem-
hezký 8/10

2)Design-
hezký-7/10

3)Stránka-
Moc pěkná-8/10

4)Články-
Krásný-9/10

5)Přehled-
Dobrý-7/10

6)Menu-
hezký -10/10

7)Celkový dojem blogu-
Výborná-8/10

Celkem:57/70

Poznámka:Nemá to menu bejt posunutý? No nevadí ale máš celkem good blog =) 

Hodnocení pro Issie-only one original !

11. prosince 2010 v 16:54 | BarunQa
Hodnotí:BarunQa
Kdy: 11.12.2010
Přezdívka:Issie-only one original ! 
Její blog:Im-cath.blog.cz
1)První dojem-
hezký 8/10

2)Design-
hezký-8/10

3)Stránka-
Moc pěkná-10/10

4)Články-
Krásný-10/10

5)Přehled-
Dobrý-8/10

6)Menu-
není to muj vkus -4/10

7)Celkový dojem blogu-
Výborná-8/10

Celkem:56/70

Poznámka:To menu mě vubec nepadlo do oka jinak máš hezký blog =)


11.Prosinec (Adventní Kalendář)

11. prosince 2010 v 16:43
sláva, už je sníh, jedem na saních, 
kluci křičí, zvonek zní, jenom táta ztich. 

Kouká na syna, uši napíná... 
Co to slyší v rolničkách? 
Na co vzpomíná? 

Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas? 
Kašpárek maličký nebo děda Mráz? 
Rolničky, rolničky, co to zvoní v nich? 
Maminčiny písničky, Vánoce a sníh. 

Zvonky dětských let, rozezvoňte svět! 
Těm, co už jsou dospělí, ať je znova pět! 

Zvoňte zlehýnka, stačí chvilinka: 
Vzpomínka jak rolničky v srdci zacinká. 

Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas? 
Kašpárek maličký nebo děda Mráz? 
Rolničky, rolničky, co to zvoní v nich? 
Maminčiny písničky, Vánoce a sníh10.Prosinec (Adventní Kalendář)

11. prosince 2010 v 13:52
V době, kdy Maria s Josefem očekávali narození miminka, vydal tehdejší císař Augustus příkaz, aby se v celé říši provedlo sčítání lidí. Každý se musel vydat do města, ze kterého pocházela jeho rodina. A tak Josef s Marií opustili Nazaret a vydali se na náročnou cestu do města Betléma. Když po dlouhém a únavném putování dorazili za brány Betléma, všude bylo plno lidí a Josef marně hledal volné místo, kde by se mohli ubytovat. Procházeli městem, ale všechny hostince už byly obsazené. Ani u posledních dveří Josef nepochodil. Jediné, co mohl mu hostinský nabídnout, byla stáj pro dobytek za branami města. Josef s Marií se tam tedy vydali a konečně si mohli odpočinout.

Odpočinek v Betlémě

Netrvalo dlouho a Marii nastala chvíle, kterou každým dnem očekávala - porodila miminko a s Josefem mu dali jméno Ježíš - tak jak jí to v Nazaretě řekl anděl Gabriel. Maria děťátko zabalila do plínek a Josef mu připravil postýlku v jeslích vystlaných měkkým senem.

Ježíšovo narození
Na pastvinách v okolí Betléma odpočívali u ohně pastýři a hlídali svá stáda ovcí. Najednou se kolem nich vše rozzářilo a před nimi se objevil anděl. Velmi se polekali, ale anděl jim hned řekl: "Nebojte se! Mám pro vás, i pro všechny lidi, radostnou zprávu. Dnes v noci se ve stáji u Betléma narodil Boží Syn! V tu chvíli se kolem něho objevili další andělé a všichni radostně zpívali: "Sláva na výsostech Bohu a na zemi pokoj všem lidem, kteří ho milují!"
Anděl zvěstuje pastýřům
Když se kolem pastýřů opět rozhostila noční tma, nemeškali a rozběhli se hledat tu stáj, o které jim řekl anděl. V jesličkách opravdu nalezli novorozené děťátko. Protože věděli, že je to Syn Boží, poklonili se mu a pak Marii a Josefovi pověděli vše, co jim řekl anděl. Poté se vydali do ulic a po celém Betlémě rozhlašovali o té veliké události, kterou právě prožili.
Pastýři probíhají Betlémem
Pak se vrátili ke svým stádům a radostně oslavovali Boha.
V té době také do Izraele přišli z dalekých zemí moudří muži, kteří věděli o znamení, které se má objevit v době, kdy se narodí židovský král. Tím znamením byla jasná hvězda na noční obloze. Mudrci se vydali na dlouhou cestu, každý s sebou vzal vzácné dary a putovali tím směrem, kde zářila jasná hvězda.
Putování mudrců k Betlému
Když mudrcové dorazili do města Jeruzaléma, začali se vyptávat, kde najdou to dítě, které se má stát králem Židů. Říkali: "Viděli jsme jeho hvězdu a přišli jsme se mu poklonit." Dozvěděl se o tom i zlý král Herodes, a protože se začal bát o svůj trůn, dal si mudrce předvolat. Řekl jim: "Až to dítě najděte, oznamte mi to, abych se mu i já mohl poklonit." Mudrci se pak vydali na cestu, kterou jim hvězda stále ukazovala, až dorazili k Betlému. Když nalezli Marii a Josefa s maličkým Ježíšem, klaněli se mu a položili před ním všechny vzácné dary, které s sebou vezli: zlato, voňavé kadidlo a mast zvanou myrha.
Klanění mudrců
Potom se vydali na zpáteční cestu. V noci se jim ale zdál sen, ve kterém jim anděl řekl, aby se už nevraceli ke králi Herodovi, protože se chystá Ježíše zabít. Do Jeruzaléma se tedy už nevraceli a vydali se domů jinou cestou. Také Josef měl v noci sen, ve kterém ho anděl varoval před Herodovou zlobou. Hned tedy vstal, vzbudil Marii, rychle si zabalili všechny věci a i s malým Ježíšem se na oslíkovi vydali na dlouhou cestu do Egypta.
Útěk do Egypta
Mezitím v Jeruzalémě čekal Herodes na mudrce. Ti ale nepřišli, a tak se Herodes, který se bál o svůj trůn a o svoji moc, velmi rozzlobil, že ho oklamali. Poslal své vojáky s rozkazem, aby v Betlémě a okolí pozabíjeli všechny malé chlapce mladší dvou let.
Po Herodově smrti se Josefovi opět ve snu zjevil anděl a řekl mu, že už se může zase bezpečně vrátit do Izraele. Josef tedy osedlal oslíka a všichni tři se vydali na zpáteční cestu do svého domku v Nazaretě. Tam se Josef vrátil ke své původní práci tesaře a malý Ježíš se od něho učil. V Nazaretě také Ježíš chodil do školy, hrál si s ostatními dětmi a postupně poznával svět a Boha.9.Prosinec (Adventní Kalendář)

9. prosince 2010 v 8:15 | BarunQa
Pro všechny !

Vaším dalším ůkolem je ?

Vymyslíte nějakou větu klidně i víc vět!

Pozor!

(My,Zima,Vánoce,Ale,Ježíš Kristus,Koleda,Kapr)

Slova v závorkách musí být ve větách!

BarunQa...Píše...

8. prosince 2010 v 17:15 | BarunQa
Ahoj Afíci a jiní čtenáři kdo si čte pravidelně i nepravidelně můj blog dlouho jsem jsem nepsala do této rubriky tak po dlouho době píšu od 1.prosince jsem dávám různé soutěže jako překvapení abyste se na mojem blogu nenudily a místo soutěže bude i něco jiného takže se nudit nebudete no jinak co dárky já mám víc jak polovina koupenou a za to jsem ráda =) doufám že si tento článek přečtete abych ho nenapsala zbytečně no nic moc mě nebavej dělat za ty soutěže diplomy tak jsem si řikala že budu dělat jenom za těžké ůkoly a a poslední týden před vánocema a možná udělám vyjímku a mimochodem co budete dělat o vejkendu já ještě newim ale asi budu uklízet jakoby vánoční uklid to zas bude ! No a včera jsem dělala plakát do školy budeme dělat takovou výstavu naše třída a měli jsme udělat návrhy  a tak jsem to učitelce poslala a ona že se jí to moc líbí a vybrala mě a bude se hlasovat =) kterej plakát bude =) no dyžtak vám řeknu jak to dopadne =) a jinak se mějte a dneska vás neoběhnu neva?Doufám že ne ! Oběhnu vás až zítra jsem unavená a moc se mě obíhat nechce no semnou se těžko loučá tak ahoojky a mějte se a užívejte si ten zimní čas ! No sníh zase roztává =(


Můj plakát jestli chcete vidět !?


by:hustejhustejhustej.blog.cz

Odměna za soutěže!

8. prosince 2010 v 17:00 | BarunQa
by:hustejhustejhustej.blog.cz
by:hustejhustejhustej.blog.cz
by:hustejhustejhustej.blog.cz

8.Prosinec (Adventní Kalendář)

8. prosince 2010 v 7:35 | BarunQa
Uhodneš jaké to je cukroví?
Počet lidí : 3
Odměna bude odpoledne 


7.Prosinec (Adventní Kalendář)

7. prosince 2010 v 17:51 | BarunQa
Bleskovka
1.Ahoj
2.Bavěj tě takovýhle vánoční soutěže za odměny?
3.Poraď mě nějaký jiný odměny než diplomy?
4.Tak co jak se těšíš na Vánoce?
5.Máš radši Ježíška nebo Santa Clause?
6.Jakou oblíbenou koledu zpíváš?
7.No nic nebyla to poslední bleskovka ještě bude a delší =) 
8.Ahoj

Počet lidí : neurčito

Odměny ve středu

Hodnocení pro CaTh.

7. prosince 2010 v 17:46 | BarunQa
Hodnotí:BarunQa
Kdy: 7.12.2010
Přezdívka:CaTh. 
Její blog:Im-cath.blog.cz
1)První dojem-
Moc hezký 10/10

2)Design-
Dokonalý-10/10

3)Stránka-
Moc pěkná-10/10

4)Články-
Krásný-9/10

5)Přehled-
Dobrý-10/10

6)Menu-
Moc  nádherné-10/10

7)Celkový dojem blogu-
Výborná-10/10

Celkem:69/70

Poznámka:Tvůj blog se mi moc Páčí upa krásný dessing  nejlepší hodnocený blog co jsem hodnotila =)  A jako bonus se můžeš stát mím Affí pokuď budeš chtít řekni si?


6.Prosinec (Adventní Kalendář)

6. prosince 2010 v 19:21 | BarunQa
Vaším ůkolem je popsat tento obrázek 
Beru 1
Odměnu rozdávám ve středu