Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Leden 2011

Hodnocení pro >Terule<

29. ledna 2011 v 14:18 | BarunQa
Hodnotí: → BarunQa
Pro:→>Terule< 


První dojem (4)
Dess (4)
Přehlednost (5)
Menu (5)
Články(5)
Návštěvnost (4)

Celkem:27bodů celkemBleskovka na téma *Jména*

29. ledna 2011 v 13:45 | BarunQa
1.Ahoj
2.Jaké je tvoje pravé jméno?
3.Máš druhé jméno?Jaké?
4.Jaké je tvoje holčičí nejoblíbenější jméno
5.Jak se jmenuje tvoje matka a otec?
6.Tvoje nejoblíbenější klučičí jméno?
7.Jak by ses chtěla jmenovat?
8.Jaké cizí jméno se ti líbí?
9.Vybírej
BarboraXGabriela
ZuzanaXAneta
KláraXDiana
EvaXTereza 
KristýnaXKateřina

AngelinaXAnita
KristenXChristin
BarbaraXAshley
PixieXRachel
MischaXMarrissa
10.Co na diplom?

Bleskovka-Já odpovídám!


životopiiis

29. ledna 2011 v 10:42 | BarunQa
Povolání: Herečka
Věk: 29
Datum narození: 25. 08.
1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Panna   
Výška: 165 cm

Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.

Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.

Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.

Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.

OBÍBENÉ:
Jídlo: cereálie
Svačina: Sušenky(tzv. cookies)
Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová
Sport: basketbal
Herci: Johnny Depp, Sean Penn
Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore
Svátek: Halloween
Hudba: Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley
Filmy: Goonies,Welcome to Dollhouse
Seriály: Přátelé a Sex ve městě
Knihy: "Edie" by Jean Stein and George PlimptonPřihláška do SonF

28. ledna 2011 v 21:36 | BarunQa
Přihláška do SONFOTOGRAFIE
Soutěž o nejhezčí fotografii!
(Jaká koliv fotohrafie např:hvězdy,květiny,collorizace,zvířata,krajiny apod..)

Přihláška

1.Tvoje jméno
2.Tvůj Blog
3.Odkaz na obrázek
4.Vlastní obrázek nebo z netu?

Pravidla:
1.Budeš se věnovat soutěži 
2.Nezrušíš si běhěm soutěže blog
3.Obrázky můžou být jakýkoliv z netu či vlastní

Soutěž začne během víkendu

min. 5 lidí se smí přihlásit a max. je neurčito 

Přeju krásný večerCompetition

28. ledna 2011 v 21:23
Rozcestník

BleskovkyPostavy

27. ledna 2011 v 21:50
Peter Gallagher
Sandy Cohen
by:hustejhustejhustej.blog.cz
Kelly Rowan
Kirsten Cohen
by:hustejhustejhustej.blog.cz
Benjamin Mckenzie 
Ryan Atwood

by:hustejhustejhustej.blog.cz
Adam Brody
Seth Cohen

by:hustejhustejhustej.blog.cz
Rachel Bilson
Summer Roberts

by:hustejhustejhustej.blog.cz
Nejsou tu přidané všechny postavy během času tu budou ...

O seriálu

27. ledna 2011 v 21:50 | BarunQa
Být mladý, bohatý, úspěšný a krásný, je to možné? V městečku Newport, přesněji v oblasti nazývané Orange County v Kalifornii jsou tato slova reálná. Ryan Atwood byl s bratrem chycen při krádeži auta a rázem se ocitá ve vězení. Jelikož je ale mladý a nenašli u něj marihuanu a zbraň (jak se to stalo jeho "povedenému" bratrovi), dostává ho bez problémů ven veřejný obhájce Sandy Cohen. Matka jej posléze vyhazuje z domu a ujímá se ho Sandy, který prožil podobné dětství. Doma u Cohenů se Ryan seznamuje s manželkou Sandyho - Kirsten, která není moc nadšena úmyslem svého manžela (nechat si v domě zločince), navíc s jejich synem Sethem, který je blázen do komiksů a nemá tu skoro žádné přátele. Postupem času se Ryan seznamuje s vražednou kráskou Marissou Cooperovou a získává si tu pověst rváče a drsného chlapíka z China, kde byla rvačka na denním pořádku. Společně tedy čtyřka Ryan & Marissa, Seth a jeho vytoužená dívka Summer dobývají večírky a párty, zažívají tragédie, ale pořád s přestávkami drží při sobě.

O.C

27. ledna 2011 v 21:49
Rozcestník

Novinky
Postavy
Galerie
Epizody
Diskuze

životopiis

27. ledna 2011 v 16:50 | BarunQa
Povolání: Herec
Věk: 32
Datum narození: 12. 09.
1978
Místo narození: Austin, Texas, USA
Znamení: Panna   
Výška: 175 cm


Benjamin McKenzie se narodil 12.září 1978 v Texasu. Vystudoval střední školu Austin High, po studiích se rozhodl pro divadlo. Nějakou dobu zaskakoval v několika divadelních hrách, jeho největší šance však přišla až v jeho 25, kdy se zúčastnil konkurzu na nový seriál televize Fox, The O.C.


Benjamin McKenzie vyhrál hlavní roli Ryana Atwooda a jeho hvězdná kariéra byla odstartována. "Přesně jeho jsme hledali! Vypadá skvěle, je talentovaný, ne moc známý-zkrátka náš člověk",řekl po prvním dílu jeden z producentů, McG. Seriál se natáčel v letech 2003-2005.14.narozeniny

26. ledna 2011 v 17:49 | BarunQa |  My life
22.1.2011 jsem oslavila své 14.cté narozeniny se svýma kámoškama (Zuzka,Anet,Barča,Terka,Lucka ,Verča a Gába) Bylo nás celkem hodně nejdřív jsem čekala na kamarádky potom jsme otevřeli šampáňo a najedli jsme se pak jsme šli ven a dováděli a šli jsme do velký hali a ta byla jenom pro nás  a šli jsme a taky jsme byly v posilovně a bylo to dobrý a pak jsme šli na střechu nad halou ! A zas kraviny a takhle byly to prostě semnou
nejlepší narozeniny !
Životopis

26. ledna 2011 v 17:41 | BarunQa
Pixie Lott

Povolání: Herečka, textařka, zpěvačka, tanečnice
Věk: 20
Datum narození: 12.01 1991
Místo narození: Kent, Anglie
Znamení: Kozoroh
Výška: 171 cm

Její matka je tanečnice, Anelise Doney Lott a otec bankéř Adam Lott. Má mladší sestry Carmit která se narodila ve stejný den a měsíc jako Pixie, ale roku 2000 a Hannu která je mladší o rok.

Když bylo Pixie 5 let začala chodit do pěveckého sboru v Anglii už v jejích 5 letech měla touhu stát se popovou hvězdou, ale nejevila příliž velký obdiv a po roce a půl ji ,,vyhodili''. Pixie byla nadále jako ostatní děti,ale něco v jejím životě pořád chybělo. Pixie nechtěla být už jako ostatní a tak si zažádala o novou přihlášku v Kentu kde ji vzali. Začala zpívat v reklamách a v roce 2006 si zahrála ve filmu ,,Genie in the House'' kde si zahrála tanečnici, nebyla moc vidět ale role, i když malá to byla.

O rok později v roce 2007 vydala singl Mama Do který se nijak neproslavil,nebyl skoro nikde hraný a neměl ani video a tak singl ztáhla. Za nedloho zavolali Pixie, že se má dostavit na konkurz 10.1. v 15:00 na téma: ,,Hledáme talenty''. Samozřejmě že Pixie vybrali a oběvila se v reklamě na MTV kde zpívala píseň ,,Im in your Memories''-(Jsem ve tvých zpomínkách)a pak na udělování cen 2008 opět na MTV.

V roce 2009 vyšel 3.díl velice slavné hry The Sims které se za první týden prodalo 4,1 miliónů kopií a Pixie pro tuto hru nazpívala singl. Už v těchhle dobách došlo k obnovení singlu ,,Mama Do'' a už se k němu objevilo dokonce i video.

Zdroj z čehož jsem čerpala: osobnosti.cz

Favourite Celebs

26. ledna 2011 v 17:26
Rozcestník


I'm back

26. ledna 2011 v 14:26 | BarunQa |  Noticeboard
Ahooj
Tak jak vidíte jsem zpátky :))
Mám nový dess jak se vám líbí?
Menu totéž a teťka vám napíšu česky co to je
Competition-Soutěže
Favorite celebs-Oblíbené celebs
For you-pro vás
Music ♫-písničky
My life-ze života
Noticeboard-nástěnka
Others-ostatní
Stories-příběhy
Jestli máte dotazy k menu ptejte se jo a ještě nemám podrubriky to nejsíš bude o víkendu

Pár Affs jsem smazala páč je jsem neměla ráda jako vás který mám mno a kdyby chtěl někdo být zas moje affs může se zapsat do make friends což znamená spřátelit se :))

No a jak to tedy bude probíhat min. vás budu obíhat 1x do týdne :))
A články min. 3články týdně

A jak vidíte tak můj blog si můžete přeložit do 4 různých jazyků...

Mějte se ! Od soboty startujeme s obíhání a s článkama težte se :)) komentujte můj new blog a ještě jsem vám zapoměla říct moje 2.oblíbená celebs je Ben Mckenzie je z o.c


Změna!

17. ledna 2011 v 7:34
POZASTAVUJU DO KONCE LEDNA !

POZASTAVUJU !!!

2. ledna 2011 v 16:21
* Pozastavuju z důvodů 
*nebaví mě blog teťka 
*budou pololetní  práce 
*písemky
*vysvědčení 
*lyžák
*do 21.1.2011 neobíhám a ani nepřidávám články

* Vkazy !

* Pro Safiru: Safiro prosím nevymaž si mě jsi jedno z nej sbééček a nechce tě ztratit do 21.1 mě neobíhej nebudu tu a ani nebudu mít tu žádné novém články prosím hlavně ty jsi mě nesmaž

*Pro KlarushQu : Prosím Kláry nemaž si mě  mám tě ráda  a neobíhej mě do 21.1  důvody nahoře

*aNíSska:Ani prosím neobíhej mě do 21. tu nebudu a jestli tě můžu poprosit nechceš mě začít dělat nový dess ? samozdřejmě s pixie a do červené barvy jako by tím myslím jako valentýnský dess se srdíčkama a pixie napiš mě na mail hradbara@seznam.cz tm budu chodit obden a budu odepisovat  na blogy možná ale jenom to duležitý  dík aničko jsi hodná mám tě ráda ♥

*Blom:Blom do 21. tu nebudu obíhat mě nemusíš  mám tě ráda a měj se  ahooj¨

*Aneetka*Šmudlinka: nebudu tu do 21 tak mě neobíhej ! Měj se pa

*Gabuna: ségra moje ty víš tak  k tobě nic psát nemusím 

! pro ostatní ! - vy si mě klidně smažte stejnak mě neobíhate a nemám vás v srdíčku jako těm AFFÍ kterým jsem psala vkaz !