Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Srpen 2011

Sterling Knight

31. srpna 2011 v 9:39 | Burcu

Sterling Knight

Sterling Knight je jeden z mojích oblíbených FAN celebs ...Já ho prostě zbožňuju on je dokonalej úžasnej sexy ! :**

Sterling se narodil 5.března roku 1989
Jeho momentální věk je 22 let
Pochází z Texasu,USA
Zahrál si v Disney filmu Rande s hvězdou!
Dostal i tu možnost hrát v seriálu s Demi Lovato Sonny ve velkém světě.
Možná jste ho potkali i ve filmu Znovu 17 s Zacem Efronem a Matthewem Perryem
Zahrál si i v Hanně Montaně.
Není jenom herec ,ale je i zpěvák! :)


Říká se že...

30. srpna 2011 v 12:33 | Burcu
Říká se, že člověk potřebuje jen 1 minutu,
aby zjistil, že se mu nějaká osoba líbí!

1 hodinu, aby ji správně odhadl,
1 den, aby ji začal mít rád či milovat,

ale potřebuje celý život,

aby na ni zase zapomněl


Zatím spolu,zatím živi

29. srpna 2011 v 11:54 | Burcu |  Seriály a Filmy

Zatím spolu,zatím živi

Originální název:Knight and Day
Žánr:Akční,Komedie,Thriller
Délka filmu:109 min.
Režie:James Mangold
V hlavních rolích:Cameron Diaz,Tom Cruise
Stát:USA
Rok výroby:2010


Mladá žena z maloměsta (Cameron Diaz) si v akční komedii vyrazí na rande naslepo a během příštích několika dní se jí život obrátí vzhůru nohama - jejím partnerem je totiž sympatický, ale poněkud tajemný cizinec (Tom Cruise), který vykazuje všechny znaky superšpióna nadupaného všemožnými znalostmi a bojovými uměními. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá…

Známka filmu : 2

Válka nevěst

28. srpna 2011 v 22:26 | Burcu |  Seriály a Filmy

Válka nevěst

Originální název:Bride Wars
Žánr:Komedie,Romantický
Délka filmu:1 h. 25 min.
Režie:Garyk Winick
V hlavních rolích:Kate Hudson,Anne Hathaway
Rok výroby:2009
Stát:USA


Dvě nejlepší kamarádky, které by pro sebe udělali první poslední, rozdělí jedno datum. Je to stejné datum jejich svatby. A každá chce, aby právě její svatba byla lepší než té druhé. A tak začíná válka nevěst. Kdo bude mít lepší kapelu? Kdo bude mít hezčí šaty? A hlavní cíl - zlikvidovat si svatby navzájem.
Známka filmu : 1

Krásky od krav

28. srpna 2011 v 20:03 | Burcu |  Seriály a Filmy

Krásky od krav

Originální název:Cow Belles
Žánr:Komedie,Rodinný
Délka filmu:85 min.
Režie:Francine MCdougall
V hlavních rolích:Alison Michalka
Amanda Michalka
Další:Michael Trevino,Reed Callum
Chris Gallinger
Rok výroby:2006


Šestnáctiletá Taylor a její mladší sestra Courtney jsou rozmazlené holčičky z bohaté rodiny, které otec poslal na brigádu do rodinného podniku. Sestry musí najednou vstávat před svítáním a drahé střevíčky vyměnit za praktické křusky. A navíc tátu kdosi okrade.

Známka filmu : 1-

Bez čeho nemůžu žít..

27. srpna 2011 v 23:05 | Burcu |  Other
Takže tendle článek má asi hodně blogů ,ale já nevím co bych sem měla dávat tak sem dám todle no aspoň něco né ?! :DDD

Best Friends

Bez Aneetky a Zuzanky bych si život nedokázala představit jsou to moje nejlepší kamarádky jaký si život mohl představit jsou to moje zlatíčka občas se někdy spolu neschodneme ,ale i přesto všechno jsou to ty nejlepší lidé co jsem si mohla přát !Miluju vás holčičky! ♥♥♥Třeba si to holky někdy přečtou tak aspoň budou vědět jak na onich hezky píšu :DDD ;)) jenom žertuju :D ...Holky bez vás bych si život nedovedla představit mám u nich pocit že je vše v bezpečí ;) ..


Facebook

První co zapnu je Facebook ,ale je to tak vždycky jsem připojená na něm každý den je to jak droga..! Kdo říká že facebook je zlo tak má pravu ,ale já bez něj žít nedokážu !!! No a když facebook zruší tak si nedovedu představit co budu na tom compu dělat ! ://Seriály a Filmy

Bez seriálu a filmů bych si taky život nedokázala představit například bych se nudila nemohla bych se na nic koukat a to já bych nesnesla ..A kdyby nedávali u nás seriály Tisíc a jedna noc,O.C a ztraceni tak bych asi umřela nudou to jsou tři neoblíbenější serály všech dob doporučuju každý si říká že telenovely jsou kraviny ,ale je to nádhera ! Nebo třeba filmy pod jednou střechou,trable v ráji,Deník Slabocha apod...Kdybych nepoznala tak ůžasný filmy tak bych tu celý dny dřepěla nudou a lidi řeknu vám že z filmů se dá učit tooho hodně zlé věci ,ale ii dobré to mi sakra věřte !!!Family

Rodina patří k nejoblíbenější .Vůbec bych si nedovedla představit jak bych žilaa jako jedináček !Ještě že mám ségru jmenuje se Gabriela jsem ráda že jí mám ikdyž někdy říkám že jí nenávidím tím myslím že jí mám ráda ;) no a můj mladší bráška Péťa toho taky mám ráda budou mu dva roky pamatuju si jak jsem nechtěla mít dalšího sourozence a teď jsem ráda mám ho ráda...To samý rodiče když myslím že je nenavidím tk tím myslím že je mám ráda jsou to hodní lidé i když někdy zlobý :D no jo přesto nás vychovávají a myslí to s náma dobře ;) a abych nezapoměla na dalšího brášku Vojtíka ten je nejmladší jsou mu dva měsíce a taky ho mám ráda ...dědu babičku mám ráda dědeček je moc hodnej ten mi snad nikdy nevynadal ;) :D za to babička někdy zlobí :D .....Miluju rodinu!


A ještě mnoho další věcích ,ale ty už nebudu jmenovat mohli bychom tu být snad do rána ;) :DD

Deník Slabocha

27. srpna 2011 v 18:25 | Burcu |  Seriály a Filmy

Deník Slabocha

Originální název:Diary of a Wimpy Kid
Žánr:Komedie
Délka filmu:94 min.
Země:USA
V hlavních rolích:Zachary Gordon
Další:Raechal Harris,Chloe Moretz,
Steve Zahn,Devon Boctick
Rok výroby:2010

poster

Jedenáctiletý Greg Heffley má před sebou nelehký úkol - přežití šesté třídy základní školy, kde si svůj první den připadá kvůli své starostlivé matce jako největší hlupák pod sluncem. Naštěstí si brzy najde kamarády, s jejichž pomocí by se mu sen o bohatství a slávě mohl zase o kus přiblížit. Na to je však stále dost času a Greg má před sebou spoustu dní plných neplechy, trapasů a kamarádských rozbrojů, bez nichž by dětství nebylo dětstvím.

Známka Filmu : 1

Pod jednou střechou

27. srpna 2011 v 14:57 | Burcu |  Seriály a Filmy

Pod jednou střechou

Originální název:Life as We Know IT
Žánr:Komedie
Délka Filmu:114min.
Země:USA
V hlavních rolích:Katherine Marie Heigl
Josh Duhamel
Rok výroby:2010


Holly Berenson (Katherine Heigl) je podnikavá dodavatelka potravin a Eric Messer (Josh Duhamel) nadějný šéf sportovní sítě. Výsledkem prvního rande se stala jen společná vzájemná averze a jejich milovaná kmotřenka Sophie, to jediné co jim na tomto světě zbylo. Proto jsou donuceni odhodit společnou zášť. Na úkor svých ambic, kariéry a vůbec celého života musí Holly a Eric najít společnou řeč a vypořádat se se životem pod jednou střechou.

Známka filmu : 1*Jsem zpátky :DD

25. srpna 2011 v 23:58 | Burcu |  Noticeboard
Ahojky jsem zpátky no na Dovolený jsem se měla super :D a promiňte že jsem sem přišla pozdě nějak nestíhám :// no to nevadí ,ale zlepší se to doufejme :D Chtěla jsem sem přidat pár novinek a informací a byla bych moc ráda kdyby jste na ně odpověděli ;))

  • Mým snem je mít ,alespoň 30 affs takže bych byla ráda kdyby jses stala mém affs stačí napsat jenom že chceš být affs a a já si tě přidám :))
  • Chci nový Dessing tkže bych byla ráda kdyby myho někdo udělal hlásí se někdo ? Bude nejspíš s Pixiie Lot do růžový barvy
  • Něco ohledně školy ? No tk tm se netěšim jak jinak :D
  • No a jaký máte rádi celebrity ? Jestli chcete se dozvědět jaký já tak dolní menu box
  • No v pondělí mě skončil seriál tisíc a jedna noc škoda ,ale byl to úžasněj seriál
  • Máte rádi rpg ? A chcete se přihlásit ? tak zde www.rpg-lancer-university.blog.cz ...momentálně je to uzavřený protože je škol.rok ,ale jestli chcete tk vám to zajistím jsem majitelka stačí aby jste pod komenty napsali že se chcete přihlásit a váš email a pošlu vám registraci :) a můžete se přihlásit
A to bude dneska asi všechno jdu oběhnout affs (když to nestihnu oběhnu je zítra nebo o víkendu ) ;)) a mějte se hezky zítra snad něco přidám a jestli ne tk o víkendu ;))


Hiatus//Pozastavuju

8. srpna 2011 v 19:59 | Burcu |  Noticeboard
Dámy a pánové pozastavuju blog z důvodu jedu na DOVOLENOU takže se konečně tu nebudu dřepět a vyrazím ta dobrodružstvím :D no nic méňě ještě affs oběhnu a potom už vás týden obíhat nebudu ! No za týden se uvidíme zpět zítra ráno odjíždímě brzy ráno takže musím jít brzy spát :D no mějte se tu :P A NEZLOBTE no a NEMAŽTE SI MĚ prosím ,ale to mi snad neuděláte ;) no tak Ahoj a za týden :)

Nesuďme lidi podle toho, jak vypadají ,ale jaký jsou uvnitř !

5. srpna 2011 v 0:49 | Burcu |  Other
Patnácti letá dívka drží za ruku syna.
Řekneš o ni, že je kurva,ale nevíš, že ji v 13 letech znásilnili.
Malé dívce řekneš, že je tlustá,ale nevíš, že její nadváha je způsobena vážnou nemocí.
Stařečkovy řekneš, že má jakou ošklivou tvář, ale nevíš, že se zranil ve válce, když bojoval pro tvou vlast!
•Nesuďme lidi podle toho, jak vypadají ,ale jaký jsou uvnitř !