Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Leden 2012

A máme to za sebou...

1. ledna 2012 v 15:19 | Burcu |  Noticeboard
Tak a máme to za sebou:)rok 2011 :-// Jak jste si užili Silvestra?Já teda nic moc ani jsem nikde nebyla pařit :/ a co vy ?

NOVOROČNÍ PROJEV BURCU (majitelky blogu HHH)

Zahájím rok 2012 na tomto blogu HHH(zkratka hustejhustejhuste.blog.cz)
V roce 2011 se na blogu vlastně nic velkýho neodehrálo jako v předchozích roků v roce 2009 a 2010 byl blog úspěšný díky MISS soutěže krásy ..V roce 2010 vyhrála Miss Radka a o rok níže vyhrála Aneta obě dívky byly krásný a na blogu jsme také měli online rozhovor s modelkou Anetou Eflerovou ,která má skušenosti s modelingem to byly největší úspěchy blogu.
Teďka bych chtěla poděkovat sponzorům blogu a to je jajavy ataké Anushka které dali blogu hezký vzhled blogu dále bych chtěla poděkovat všem finalistkám Miss za oba ročníky všechny finalistky byly krásný a každá z vás měla nějaký ten potenciál ..Dále bych chtěla poděkovat porotě,afíkům ,kteří navštěvovali a navševují můj blog všem ještě jednou děkuji :)
A když rok 2012 je magické číslo tak bych chtěla taky udělat něco velkého na tomto blogu
,ale vůbec nevím co by to tak mohlo být :-// no budu muset něco vymyslet..Tak ještě jednou všem mnhoo úspěchů,žádné úrazy či nemoci a štěstíčko :) to je jasné ;) a dále navševujte tento blog ;) a uritě bych přivítala nějaký nový afííčka ;) tak ať je rok 2012 jedinečný ;) budu v tom věřit i vy věřte ........VAŠE BURCU