Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Srpen 2012

Životní příběh..

30. srpna 2012 v 23:36 | Burcu |  Fun
Celý svůj život jsem se styděl za svou matkou. Měla jedno oko, a zdála se mi ošklivá. Bydleli jsme v chudobě. Neměl jsem otce co by vydělával a kdo by dal práci mojí matce, když má jen jedno oko.. Matka se mě snažila oblékat co nejlépe, abych se od ostatních spolužáků ničím nelišil, jenže moje matka se moc pěkně neoblékala tak jsem se snažil jí před přáteli schovávat.. Jednou jsem si ale doma zapo
měl svačinu, tak mi jí chtěla přinést do školy. Jen co jsem jí uviděl, jak jde ke mě, začal jsem na ní křičet, proč sem chodí a pak jsem utekl. Další den ovšem celá škola mluvila o mé matce, jak je ošklivá a jak má jen jedno oko. Říkal jsem si, kéžby jsem neměl matku jako jsi ty, kéžby jsi umřela.. neřekla nic.
Nepřál jsem si nic jiného, než abych mohl jít pryč, odstěhovat se, daleko od své matky a třeba se oženit..
Už jsem byl na střední škole a odstěhoval jsem se, pilně jsem se učil a po pár letech se i oženil a odstěhoval do domu ve městě, narodili se nám i děti:) Byl jsem na sebe pyšný, byl jsem pyšný na to, co jsem dokázal.. Jednoho dne zazvonil zvonek a já šel ke dvěřím, děti za mnou přiběhli a stáli u dveří semnou, otevřel jsem je a v nich stála moje matka.. Děti nevěděli kdo ta žena je, děti nevěděly, že je to jejich babička a už vůbec nevěděli, že nějakou babičku mají. Začal jsem do ní strkat, ať odejde, že sem přišla jen aby vyděsila moje děti a zase mě ztrapnila, neřekla nic..
Uplynulo několik let a já šel na setkání absolventů, šel jsem tam rád, protože jsem měl hodně peněz, dobré auto a skvělí život o kterém jsem jim vyprávěl. Setkání bylo zábavné..
Před odjezdem domu jsem se rozhodl se projít po městě, nevím jak se to stalo, ale došel jsem až k domu, k domu kde jsme dřív s matkou bydleli.. Sousedé mě poznali a jeden z nich zamnou i přišel, řekl že matka je mrtvá a že má pro mě dopis, který má matka před smrtí napsala, nejdřív jsem ho nechtěl otevírat, ale nakonec otevřel, psala v něm "Ahoj synku. Omlouvám se za všechno. Za to že jsme ti nemohla dát krásné dětství, za to že ses za mě musel stydět, za to že jsem přišla do vašeho domu.. Nechtěla jsem tvé děti vystrašit, jen je vidět, jsou krásné, vypadají přesně jako ty, hlavně se o ně postarej.. Samozřejmě že si nepamatuješ, ale když jsi byl malý chlapec, měl jsi nehodu a přišel jsi o oko, dala jsem ti svoje, protože pro tvojí záchranu se nic jiného nedalo dělat, je to jediné co jsme pro tebe mohla udělat. A prostě tě miluju nadevšechno na světě. Přeju ti šťastný, úspěšný život, Tvá matka".


Docela smutné :( málem se mi chtělo brečet když jsem to četla kdo si to prečetl tak bude vědět

Fuuuu

30. srpna 2012 v 19:51 | Burcu |  Fun

NEMÁ CHYBU :D

Pixie Lott na festivala v Hylands Parku

30. srpna 2012 v 11:16 | Burcu
Pixie Lott performs in V Festival, Hylands Park, The Arena Stage - Day 2

Fotka

TVD/Animace Damon

29. srpna 2012 v 23:03 | Burcu
.
.
.

Sarah Michelle Gellar-Podruhé těhotná

28. srpna 2012 v 22:52 | Burcu
Tak jsem se porozhlížela po Sarah a koukám že je podruhé těhotná nikde jsem nemohla najít prostě jestli třeba už neporodila,ale nejspíš ne.Jinak jí to moc sluší .Kdyby někdo nevěděl o koho se jedná můžete se s ní setkat v seriálu Ringer nebo v známém seriálu Buffy přemožitelka upírů.


LWWY shooting of music video

28. srpna 2012 v 13:26 | Burcu
Kluci neotálejí a už k novému, v pořadí čtvrtému singlu, natáčejí videoklip. Tady máte pár fotek z natáčení a vypadá to, že nás čeká velká party s hvězdným obsazením :) Jak jsem hledala ty fotky, tak jsem našla i různé komentáře jiných blogerů a různé články a jedna věc mě vskutku zaujala. Tou je podobnost s písní All For One z filmu High School Musical 2. Uvidíme jestli jenom matou videoklipem nebo nám tím poskytli zase o něco přesnější představu o písničce... A tady jsou už slibované fotky. VAROVÁNÍ! Na některých fotkách je z kluků odhaleno víc než jsme byly doposud zvyklé! :P

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com


Projekt X

27. srpna 2012 v 21:27 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Projekt X sleduje tři zdánlivě nenápadné studenty 4. ročníku, kteří se snaží zviditelnit před svým odchodem z vysoké školy. Jejich myšlenka byla zcela nevinná - uspořádat večírek, na který nikdy nikdo nezapomene. Ale na to, co je čekalo, nebyl připraven nikdo. Zprávy se šíří rychle, sny jsou v troskách, pověst poskvrněna a na konci všeho se zrodí legendy.

MŮJ KOMENTÁŘ K FILMU:Ze začátku mě to připomenulo SuperBad, pak už se film nese v jiné dimenzi, no každopádně povedená mega kalba, sen každého teenegera, supr muzika, kopec pěkných klucinek, spousta chlastu a zábavy:)Prostě the best film;)

1D/Liam Rides a Scooter

27. srpna 2012 v 19:45 | Burcu
pár fotek z 20. května, jak Perrie a Zayn jezdili na tom skútru, tak Liam jezdil taky :D


Nina Dobrev-Blond hairs

27. srpna 2012 v 14:00 | Burcu
Nikdo neví jestli je to stará fotka či nová ,ale nejspíš to bude fake,ale mimochodem jí to náhodou sluší ;) A má jiný oči takže je to fake ;)

Pixie Lott/Fred The Movie

27. srpna 2012 v 13:19 | Burcu
Našla jsem staré fotky Pixie kde se zúčastnila konference svého prvního filmu Fred The Movie,kde ztvárnila roli Judy.Jinak film je už na DVD v USA.

001.jpg 017.JPG 033.jpg

R.I.P. Neil Armstrong

26. srpna 2012 v 11:29 | Burcu

Zemřel Neil Armstrong, první člověk na Měsíci

Ve věku 82 let zemřel americký astronaut Neil Armstrong, první člověk na Měsíci.

New York - Ve věku 82 let zemřel americký astronaut Neil Armstrong, první člověk na Měsíci. Povrchu jediného přirozeného satelitu Země se jako velitel kosmické lodi Apollo 11 poprvé dotkl 20. července 1969. Podle dnešního prohlášení jeho rodiny byly příčinou smrti komplikace po operaci srdce, kterou nedávno prodělal.

Šatky :)

25. srpna 2012 v 15:57 | Burcu |  Moda
Brala bych uplně všechny :)

Ringer (Serial)

24. srpna 2012 v 21:42 | Burcu |  Seriály a Filmy
Našla jsem nový seriál no nevim jestli nový ale je z roku 2011-2012 takže asi nový je to uplně bestový zatím jsem u čtvrtýho dílo ale doporučuju :) má to asi jenom jednu řadu ale určitě koukněte třeba vás pilotní díl zaujme jako třeba mě :)
Poster k filmu Ringer (TV seriál)
Dvě sestry-dvojčata Bridget a Siobhan kvůli tragédii v minulosti vyrostly odděleně. Bridget má život plný problémů a tak převezme identitu Siobhan, která zmizela. Brzy však zjistí, že sestra nemá na růžích ustláno a její život je plný nebezpečí. Bridget brzy začne podezřívat Andrew, Siobhanin manžel, který si u své ženy všimne změny chování.

Domča a Nelka/Photo

24. srpna 2012 v 16:05 | Burcu
No dávám sem něco z čekých stars...fotku učastnic vítězky Nely Slovakové a Dominiky Kukaňové oboum holkám to tam ohromně sluší nemyslíte ? :)

Pustina

24. srpna 2012 v 9:56 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster
kupina mladých delikventů je přivezena do nápravného zařízení na pustý ostrov. Záhy však zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný. Čeká zde na ně psychopatický vrah se zákeřnými pastmi, hladovou smečkou psů a smrtícími zbraněmi. Hrůza, násilí a boj o přežití vtrhne na vaše obrazovky v tomto mistrovském thrilleru od režiséra filmu Mrtvá hlídka.

Můj komentář k filmu:Zábavná dobrodružná záležitost s partou sígrů a minimem sympaťáků, dobrým prostředím (poslední dobou tyhle lesy letí) a někdy pěknou krvavou scénou. Ale řekla bych, že co se týče strachu/napětí/hororu je na tom Mrtvá hlídka trochu líp.

Tílka

23. srpna 2012 v 18:34 | Burcu |  Moda
Tak jaké tílko by jsis vybrala ? :) Já asi buď Nirvana nebo The Kooks

Něco na zoubek

23. srpna 2012 v 16:34 | Burcu |  Other
Kdo by si dal ? :) Mmm ja jo :**
Tumblr_m97p34rkqk1rvq2t0o1_500_large

TVD/Photo-Anna a Damon

23. srpna 2012 v 11:46 | Burcu
Damon a Anna :D Ksichtík asi jako -> :3

Fotka: Damon a Anna :D Ksichtík asi jako -> :3 -Kaitlyn<3

Příběh Vojáka

22. srpna 2012 v 11:13 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Dopis mladého chlapce vojákovi sloužícímu v zámoří navždy změní život celé rodině. Během série dopisů mezi Jaredem Marshallem a četařem Vincem Carrerou se mezi nimi vyvine vztah založený na jejich lásce k baseballu. Jared v dopisech odhalí svoji samotu a odcizenost od svého otce po rozvodu jeho rodičů. Když se Vince vrátí z války, potká se s Jaredem a jeho matkou Danou. Záhy se mezi dvěmi dospělými vyvine silný citový vztah. Komplikace se ale objevují, když Vince dostane povolávací rozkaz zpět do války. Vince a Dana ale zjistí, že jejich láska překoná všechny překážky.

Můj komentář k filmu:Příjemná odpolední/večerní oddychovka, kterou si klidně pustím ještě několikrát a neomrzí. Zajímavý příběh, i když s trochu očekávatelným koncem. Prostě film o přátelství, lásce, smutku a následně šťastném konci, tak jak to má u těchto filmů být. Nic překvapujícího, nic nového, ale stejně se mi to líbí.

Nový vzhled!

21. srpna 2012 v 22:00 | Burcu |  Noticeboard
Konečně mám nový layout hrozně musím poděkovat blogu tangleds.blog.cz jsem nesmírně ráda že mám konečně nový vzhled tamten byl docela už opotřebovaný a změnila jsem i tíma layoutu určitě někteří z vás se diví proč je na layoutu Nina a Ian a proč tam není Pixie.Pixie Tam není to protože už jsem jí měla tolikrát,ale nebojte snad další už s Pixie bude ;)
Jinak vybrala jsem si Ninu a Iana to protože všichni momentálně čekaj na 4.serii seriálu the vampire diaries a ja tomu seriálu taky fandím a obzvlášť miluju Iana :)
Tumblr_m94f0sacnc1rbcuo5o1_500_large