Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Září 2012

Dlouhá cesta

28. září 2012 v 15:54 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster


Drama / Romantický
USA, 2002, 98 min


Pokaždé, když do malého přístavního města Beaufort v severní Kalifornii zavítá jaro a vítr zavoní piniemi a mořem, vzpomene si Landon Carter na svůj poslední rok na střední škole a na dívku, která změnila celý jeho život na Jamie Sullivanovou. Byla vážná a konzervativní, její otec, reverend baptistické církve, ji vychovával přísně a bohabojně a Jamie jako by vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají. Zato Landon byl tehdy bezstarostný větroplach, který se potloukal s kamarády, vymýšlel klukoviny, nedělal si žádné plány do budoucna a upřímně řečeno si příliš nevěřil. Přesto se jednoho dne život těchto dvou mladých lidí osudově protnul a mezi Jamie a Londonem se zrodila láska.

Můj komentář k filmu:Nečekaně příjemný film, který hraje na všechny emoční romantické struny v každém divákovi a hraje na ně opravdu příjemně a jemně. Žádné zbytečné tlačení na pilu, ale postupné rozehrávání příjemné hry o dvou lidech co se milují a nejde jim to nepřát.Akorát kdyby to nebylo tak smutný no :'( .. Mandy Moore je zlatíčko ameriky a na rozdíl od Jessicy Simpson jí nestouplo nic do hlavy(ani do prsou) a zůstává svá, příjemná a hezounká.

Děti moje

28. září 2012 v 7:54 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Komedie / Drama
USA, 2011, 115 min

Poklidný havajský život Matta Kinga (Clooney) se začne sypat ve chvíli, kdy jeho žena po nehodě skončí v kómatu. Otec dvou dcer, předčasně vyspělé desetileté Scottie a sedmnáctileté rebelky Alexandry, který doposud sloužil jen jako "záložní" rodič, se najednou musí vyrovnat s vědomím, že výchovu vlastních dětí musí zvládnout sám. A to pro člověka, který doposud výchovně nefungoval, bude přetěžký úkol, který mu "dětičky" rozhodně neusnadní. Spíš naopak. Během jedné ostřejší výměny názorů Alexandra konsternovanému otci prozradí, že matka havarovala během romantického lodního výletu s milencem. Takováhle rána mezi oči může člověka přimět k čemukoliv, Matta dovede k rozhodnutí najít milence své ženy, přičemž vlastně úplně jistě neví, co si s ním počne, až ho najde. Během téhle očistné, zábavné a složité cesty, na níž ho doprovázejí jeho dcery, si uvědomí, že to, co zdánlivě rozbila nehoda jeho ženy, tedy pevná rodina, bylo rozbité už dávno předtím. A že on jediný ji může opravit. Ale musí chtít.

Můj komentář k filmu:Moc hezký film nato že je ještě v kině tak jsem to viděla i česky je to dobrý,ale docela na přemejšlení no :) prostě drama :) nevím jestli to bude vás bavit,ale mě to bavilo mě takovýhle filmy baví,to co se v běžném životě prostě děje,nebo může dít :)

Mňamka

26. září 2012 v 20:31 | Burcu |  Other
Tyhle pásky jsem vždycky milovala ♥ dají se ještě někde koupit ? :DD

Holky na tahu

26. září 2012 v 15:37 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster


Komedie
USA, 2012, 87 min

Tři nejlepší kamarádky Regan, Gena a Katie jsou naprosto pobouřené když zjistí, že jejich kamarádka Becky, která je sice milá ale trpí nadváhou a vždycky byla terčem posměchu, se bude vdávat jako první z party. Gena a Katie jsou pořád single a Regan se snaží přinutit svého kluka, s kterým chodí už čtyři roky, aby ji konečně požádal o ruku. Becky své kamarádky požádá, aby jí šli za družičky, ty se však svého úkolu zhostí po svém a rozlučka se svobodou se jim poněkud vymkne z rukou…

Můj komentář k filmu:No moc bych to nekomentovala prsotě průměrná americká komedie...

Komu by jste to zvedli ?

25. září 2012 v 12:35 | Burcu

Premiéra TVD už jenom za 17 dní

Já určitě Damonovi :***


Jak porodit a nezbláznit se

24. září 2012 v 20:16 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster


Komedie / Drama / Romantický
USA, 2012, 110 min


Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: "Žádné odsuzování!" Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

Můj komentář k filmu:Skvělá komedie s vynikajícím hereckým obsazením a výbornými hereckými výkony! Je to sice chvílemi až příliš emotivní, ale slza neukápla, naopak jsem se často smála. Páry jsou vybrány opravdu dobře, je zde vidět výborný kontrast osobností. Rozhodně je to film pro těhotné, což já opravdu nejsem, ale i tak se mi líbil

TVD/Premiéra 4.serie

23. září 2012 v 11:15 | Burcu

UŽ ZA 18 DNÍ

No tak jsem zpátky,nebudu psát proč jsem pozastavovala je to skouromá věc ;) takže mě prosím repektujte...

Samozřejmě, že sem zamilovaná do Damona a strašně se mi líbí Stefan a nemám ráda Elenu, zatímco Katherine mi přijde skvělá. Zkrátka nezklamala sem.

Nicméně sem musela téměř až obrečet, jak strašně krásnej seriál to na můj vkus je... to to nemůže bejt jako hvězdná brána? nebo tak něco? sakra ale... Nebo ať si vezmou příklad z naší neverending Ulice! No nic...

Američani jsou bezcitní a vůbec netušej, jak svým dicákům ubližujou příliš krátkema seriálama. Jako třeba Ringer, na kterej právě koukám. 20 dílů. No co to je?

Nemůžu se prostě dočkat už ,aby to bylo :) 11.říjen :) těším se jak malá prosstě :D

Tumblr_ma7cncmlzd1rv9h22o1_500_large

POZASTAVUJU DO SOBOTY!

17. září 2012 v 19:35 | Burcu |  Noticeboard
všem se moc omlouvám,ale do soboty pozastavuju z osobních důvodů....

Pixie Lott/Interview

11. září 2012 v 19:35 | Burcu
Prohlédněte si Pixie Lott rozhovor s Pressplay UK: D


Voda pro slony

11. září 2012 v 14:02 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster
Jacob Jankowski (Robert Pattinson) skládal závěrečné zkoušky na veterině, když se dozvěděl, že oba jeho rodiče zemřeli při autonehodě. Bez rodiny a bez peněz Jacob netušil jak dál, ale osud ho zavál do vlaku světového cirkusu Benzini. Hospodářská krize právě vrcholila a pro Jacoba, stejně jako pro spoustu dalších, cirkus znamenal spásu, ačkoliv to byl svět s úzce vymezenými iracionálními pravidly, s vlastním pojetím života i smrti. Jako téměř dostudovaný veterinář dostal Jacob na starost cirkusový zvěřinec včetně cirkusových běloušů krásné krasojezdkyně a hvězdy volné drezury koní Marleny (Reese Witherspoon). Marlenu k cirkusu přivedla láska k nesprávnému muži, charismatickému, ale zvrhlému a násilnickému řediteli cirkusu (Christoph Waltz). S Jacobem ji od začátku pojila nejen láska ke zvířatům, ale také vztah ke slonici Rosie, která se k cirkusu dostala jako obrovská šedivá naděje, nové číslo, které mělo cirkus zachránit před úpadkem. Jak ale s Rosie číslo nacvičit, když nebyla schopná poslechnout ani jednoduché příkazy? Pouto, které mezi touto nesourodou trojicí postupně vzniklo, bylo založeno na důvěře a lásce a nakonec se pro všechny tři stalo jedinou nadějí na přežití.

Můj komentř k filmu:Cirkus si konečně zasloužil povedený film. Witherspoon si u mě tímto vysloužila místo v TOP10 nejoblíbenějších hereček. Spojení Reese a Pattinsona byla opravdu dobrá volba. Bála jsem se, že film bude "moc těžký". Nakonec jsem jsem neměla žádný problém strávit ho, protože je natočen s obrovskou lehkostí. Mimořádně povedené jsou i kostýmy a účesy. Scénář také krásný, takže jsou tam...Takže jeden z nejlepších romantických filmů :)

My tips 0.4

10. září 2012 v 20:10 | Burcu |  Moda

Provokace :D

9. září 2012 v 20:08 | Burcu |  Other

Tohle je dost odpurný !

7. září 2012 v 17:58 | Burcu |  Other
Tak tohle je už moc! Tak jako jo moji kamoši maj tunel 8mm jedna kámoška má 12 mm ale tohle už je vážně moc !
To je spíšk k pláči!


Ashley Benson o Spring Breakers

7. září 2012 v 8:15 | Burcu
Ashley Benson poskytla menší rozhovor pro stránku JustJaredJr, kde se i kromě Pretty Little Liars ptali i na Spring Breakers :)
JJJ: Už na začátku roku jsi dokončila nový film Spring Brakers, byla zábava oddělit se od tvé postavy z PLL?
Ashley: Ano, byla. Byla to úžasná zkušenost. Bylo to rozdílné od toho, co jsem do teď dělala. Hraji prostě šílenou postavu, byla to ale zábava, protože celou svou kariéru hraji jednu a tu samou postavu a toto je postava, do které jsem vážně investovala celý svůj čas. Byl to velmi dobrý scénář a Harmony Korine byl úžasný, stejně jako obsazení! Byla to opravdu zábava!
JJJ: Měla jsi nějakou svou oblíbenou natáčení scénu?
Ashley: Myslím si, že všechny scény byly úžasné. Hodně jsem nosila zbraň, takže scény s loupeží byly nejzábavnější.
JJJ: Jsi spíše nadšená a nebo nervozní, až to lidé uvidí?
Ashley: Jsem nadšena z toho, až to lidé uvidí. Myslím si, že to spoustu lidí šokuje. Moji fanoušci jsou hlavně teenageři nebo mladší, takže většina z nich se bohužel nebudou moct na to dívat, ale ti kteří to uvidí, budou z toho určitě nadšeni. Je to hodně šokující film, ale je to udělané skvělým způsobem.
JJJ: Pojedeš i ty a obsazení na filmový festival v Benátkách?
Ashley: Ano, na konci tohoto měsíce jedeme do Benátek na filmový festival a pak jedeme na filmový festival do Toronta, takže premiéru máme velmi brzy. Nemůžu se dočkat!
JJJ: Už jsi viděla film?
Ashley: Viděla jsem film a byla jsem nadšena. Nemůžu se dočkat, až to uvidim s lidmi kolem sebe, abych mohla vidět jejich reakce.
JJJ: Co jste vy, Selena Gomez a Vanessa Hudgens dělaly zábavného, když jste nepracovaly na Spring Breakers?
Ashley: Natáčeli jsme na Floridě a nebylo to moc zábavné. Byly jsme ve městě, kde bylo pár míst, kam se dalo jít, ale bylo to spíše pro starší lidi (smích), takže jsme šly na večeři a byly jsme v našich hotelových pokojích. Moc jsme toho ale nedělaly. Pracovaly jsme hlavně o víkendech, takže jsme neměly moc volné času, , ale našly jsme opravdu cool obchod, kam jsem s Vanessou hodně chodila.
JJJ: Cítila ses někdy nepříjemně, když jste musely tak často nosit plavky?
Ashley: Ano, byla jsem celkem nervozní, před filmeme jsem si dělala starosti. Mluvila jsem o tom s Harmonym a on mi řekl v tom smyslu " Není se třeba stresovat, jste ve filmu studentky a nikdo nemá dokonalé tělo." Harmony po nás opravdu chtěl, abychom celou dobu vypadaly jako opilé a že jsme na párty.
JJJ: To zní, jako by jste byly hodně pod tlakem.
Ashley: Popravdě, když jsem dotočila, cítila jsem se mnohem příjemněji. Když jste v plavkách, jste vždy rozpačití, protože to lidé více komentují, ale díky Harmonymu jsme se cítily příjemně. Co bylo ale opravdu skvělé, že já, Vanessa, Selena a Rachel jsem se společně cítily opravdu dobře, nidko nic nekomentoval nebo se nesnažil být příliš hubený. Okolo byla prostě super parta holek. Byly jsme něco jako " Je nám jedno, jestli jste perfektní, ale my nejsme perfektní." Bylo to skvělé.
JJJ: Byla jste s s některou děvčat už kamarádka před filmem?
Ashley: Já a Selena jsme byly kamarádky a Vanessu jsem znala opravdu dlouho, ale nikdy jsme se spolu moc nebavily a pak jsem na place potkala Rachel. Ve filmu to ale vypadá, jako bychom se znaly už roky a to byla asi ta nejzábavnější věc, jakou jsem kdy točila. Myslím tím, jak blízko jsme si byly, to bylo cool.

"friends"

6. září 2012 v 18:23 | Burcu
Jenom kamarádi? Tak proč jsem ochutnala tvoje rty? ..
Fotka: Jenom kamarádi? Tak proč jsem ochutnala tvoje rty? .. K^

FACEBOOK-Nasere no :D

4. září 2012 v 20:08 | Burcu |  Other

TVD/Veranstaltung 0.3

4. září 2012 v 6:45 | Burcu

TVD/Veranstaltung 0.2

3. září 2012 v 16:39 | Burcu

Back to school :(

2. září 2012 v 18:17 | Burcu |  Noticeboard
Ach ne nemůžu na to ani pomyslet :X však víte co mám na mysli ...A asi to bude blbý když se vás zeptám těšíte se do školy ? Já myslím že by to bylo zbytečné no :D No já ani náhodou nechci tam ...ve třídě máme samí dementi jenom pár lidí v pohodě tak za nima se těšim jinak nic jiného :D nečekaně a co vy kam jdete na novou školu ? Nebo jste pořád na základce ? Já jdu do 9.ročníku takže mě letos čekají přijímačky což vubec nemam radost vůbec nevím jakou školu si vybrat to bude hodně drsný rok no :) Jinak všem přeju zítra plno štěstíčka :)

Vchnly5gszk_large

My tips 0.3

2. září 2012 v 17:49 | Burcu |  Moda
To jsou úžasné šaty!;O