Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Říjen 2012

Happy Hallowenie

29. října 2012 v 18:11 | Burcu |  Other
Milé dámy, za chvilku je tu Halloween, tak můžete vyjít i bez make-upu na ulici :)

403417_423841130998730_1818276313_n_large

Tak co jak se těšíte na hallowen ? Já ani něj vyjímečně ne je to pro mě den jako den u nás se nic neděje tak co :)) Ale tak napíšu sem nějakej článek aby aspon trochu navazoval na hallowen :DDD a páár foteek ;)

561948_373059272778921_641684041_n_large

Ten obrázek je užasnej :) Pikacu nebo jak se to píše :DDD
545413_446926428687473_2075127286_n_www.kepfeltoltes.hu__large

A něco trošku na zasmátí :DD

HAPPY HALLOWEENIE

a nevím jestli vás dneska všechny oběhnout dyžtak zítra
P.s.nezapomen te na kontrolu trvá do konce týdne :) snad se někdo zapíše


Vaše Burcu ;)*

Kontrola Affs

29. října 2012 v 18:01 | Burcu |  Noticeboard
Ahojky moc se vám omlouvám,ale prozáčatek udělám kontrolu affs :) každopadně sem určitě všichni nechoděj takže si to chci trošku vyjasnit koho mám vymazat atd.... jinak stačí napsat:
*Nick
* A že chcete zůstat
to bohatě stačí ;)

Jinak mějte se krásně vaše Burcu

Tumblr_mcnwm1hbzh1rtr9yyo1_500_large

Psy-Gangnam Style

22. října 2012 v 19:53 | Burcu |  Music
Lol :D hodně populární song v současnosti :D a nejvíc zabíjí ten jejich taneček :D Lol


Boy Style

14. října 2012 v 19:16 | Burcu |  Moda
akože takéhoto chlapa stretnúť! :*


TVD/Promo-4X02

14. října 2012 v 11:24 | Burcu
Nemůžu se už dočkat na příští týden :) Že by už byl upíří sex Elena a Stefan ? O.o já doufám že se to nějak pokazí,protože chci prostě aby byla Elena s Damonem..Můžete se kouknout na ukázku :)


Christina Aguilera-Your Body

13. října 2012 v 14:37 | Burcu |  Music
Christina_aguilera_your_body_video_large

Novej song od Christiny :) je krásnej a ještě lepší videoklip v CČ můžete na něj mrknout ;)

TVD/4x01

13. října 2012 v 12:56 | Burcu
Tumblr_mbtsduovwl1rhh7pwo1_500_large

ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA - Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, které se obávala nejvíce, se stala skutečností - zemřela s upíří krví ve svém těle a nyní musí dokončit hroznou přeměnu na upíra nebo čelit jisté smrti. Stefan slibuje Eleně, že s Bonnie vyzkoušejí všechny možné způsoby, jak přeměnu zvrátit. Damon ale zuří na svého bratra, že vůbec dopustil Eleninu smrt. Bonnie platí strašlivou cenu za její pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si vybíjí svou frustraci a vztek na Mattovi. Rebekah je ve vzácné chvíli empatie velice dojatá vzájemnou oddaností Stefana a Eleny. Pastor Young a členové Rady rozpoutají hon na upíry a jejich příznivce, což vede k nečekané tragédii.

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/upiri-deniky/epizody/growing-pains/#ixzz29AvoooX8

Můj komentář k prvnímu dílu:První díl byl užasnej užívala jsem si to na 100% všem doporočuju :) ale jedno velký zklamání že ELENA se vrátila ke STEFANOVI,prostě chudák Damon ja mám radši Damona no :DD...Už se nemůžu dočkat na další díl :)

4X01 KE STAŽENÍ ZDE


TVD/Promo-Season 4

11. října 2012 v 16:38 | Burcu
Vypadá to velmi zajímavě již dnes premiéra v AMERICE


Ektor & DJ Wich - Number 1

9. října 2012 v 17:41 | Burcu |  Music
Mrtě písnička a hlavně ten videoklip je povedenej :)
Princezno, pochop to, nežiješ v pohádce.
Máma ti lhala, když řekla, že všechno je o kráse.
Musíš se snažit ukázat, že máš ten mozek,
ale to ty nechápeš, a to je přesně problém (NUMBER ONE).

Musíš se víc bavit, víc smát a míň brečet.
Někdy ty mý joky vzít, spláchnout svý křeče.
Ukaž ten intelekt a zkus bejt trochu nad věcí.
Zdechlá píča pro mě není (NUMBER ONE).

Buď trochu akční a přestaň, kurva, brzdit show.
Nemůžeš bejt tak hořká s tou roztomilou držtičkou.
Nosíš se jak princezna a vozíš se jak královna,
a přesto, že seš ryba, stejně si přijdeš jak (NUMBER ONE).

Omyl, seš jenom další hezká nudná buchta,
proto byl každej tvůj bejvalej jenom tupá buzna.
Probuď se, prosím tě, než tě pošlu do mindže,
a najdu si tu, která je fakt (NUMBER ONE).

A ten text taky super :)))


Škoda že mě to nejde sem přidat ://

TVD/Damonovi hláška

9. října 2012 v 15:22 | Burcu
"Políbil jsem tě a myslel si, že jsi mi polibek opětovala. Dvojnice mi zkazila všechnu srandu. Jak si myslíš, že mi je?"

Fotka: “Políbil jsem tě a myslel si, že jsi mi polibek opětovala. Dvojnice mi zkazila všechnu srandu. Jak si myslíš, že mi je?” 10+ likes a bude další ;) -Kaitlyn<3

PREMIÉRA TVD ZA 2 DNY


Love

8. října 2012 v 15:52 | Burcu |  Seriály a Filmy


poster
Drama / Romantický / Thriller
Slovensko / Česko, 2011, 88 minKdyž se mluví o love, nemusí jít nutně o lásku, může jít i o peníze. A o obojí jde také v novém milostném dramatu ze současné Bratislavy. Slovensko-český koprodukční film Love mladého talentovaného režiséra Jakuba Kronera se stal během pár týdnů největším diváckým hitem ve slovenských kinech za posledních několik let.
Hlavní hrdina Maťo (Michal Nemtuda) bydlí společně s kamarádem Tomášem (Jakub Gogál) na sídlišti ve slovenské metropoli a nežijí si vůbec špatně. Dennodenně se však pohybují za hranicí zákona, protože se živí krádežemi aut. Jednoho večera vstoupí do Maťova života studentka Veronika (Kristína Svarinská), do níž se zamiluje, ale v lecčems jí neříká pravdu. A ta se nakonec za velmi dramatických okolností provalí. Jednu z rolí v tomto bezpochyby autentickém filmu ztvárnila i zpěvačka Tina, v Čechách známá jako moderátorka, dále hrají Ľuboš Kostelný nebo Roman Luknár.


Můj komentář k filmu:V tuhle chvíli se snad setkávám s prvním slovenským filmem, který ve mně opravdu probudil zájem. Jen mě mrzí, že Slováci se o své talenty nedokáží opřít a podporuje je český fond pro kinematografii. Nicméně nutno dodat, že podpořil opravdu povedený film. Lóve je takový upřímný film o generaci současnosti, kterou nelze ovlivnit, protože v dnešní době, ač to někomu přijde jednoduché, ve skutečnosti není zase tak jednoduché žít a tak si svojí radost každý hledá po svém. Výsledkem pak budiž zápletka, kterou vymyslíte snad jenom ve filmu. Nejsmutnější je, že i takové příběhy se občas stávají.

Láska,svatba,manželství

7. října 2012 v 15:32 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Komedie
USA, 2011, 89 min


Ava pracuje jako manželská poradkyně a před pár týdny se provdala za Charlieho, inspirována ideálním manželstvím svých rodičů Freddyho a Betty, kterým právě s mladší sestrou Shelby chystá oslavu třicátého výročí svatby. Jednoho dne se však v její kanceláři objeví rozhádaní rodiče a šokovaná Ava se od matky dozví, že otec měl před pětadvaceti lety milostný poměr, a ona se proto hodlá rozvést. Když se jim Ava pokusí poradit, odmítnou ji poslouchat. Ona se však rozhodne zachránit jejich manželství, a když matka vyhodí otce z domu, ubytuje ho u sebe, aniž se poradí s Charliem, což vede k první drobné manželské rozmíšce. Sotva se Ava omluví, objeví se kamarád Gerber, který jim představí svou novou polskou manželku Kasiu a přitom se podřekne o Charlieho prvním manželství, o kterém Ava vůbec nevěděla. Tentokrát je na Charliem, aby vysvětloval. Dny běží, řešení manželské krize rodičů je v nedohlednu a otec stále bydlí u Avy, což má za následek rostoucí napětí mezi ní a Charliem. Ava se pokusí poslat rodiče do manželské poradny, tam však odborník navrhne terapii, která je sice účinná, ale vyžaduje dlouhý čas. A ten Ava nemá, protože oslava výročí se rychle blíží. Hledá další terapeuty a možnosti, každý další pokus však negativně zasáhne do jejího manželství. Navíc jí matka oznámí, že za pár dnů hodlá vyrazit na šestiměsíční výlet do Asie. Aby jí mohla cestu vymluvit, pošle Charlieho s otcem ven, ti však skončí ve striptýzovém baru, kde se opijí. Gerber přivede Freddyho k nápadu souhlasit s rozvodem a oženit se s mladou vděčnou východoevropskou striptérkou, což zničí Aviny plány a vede k další roztržce s Charliem. Nakonec se Shelby rozhodne vzít matku na seznamovací večírek nezadaných, kde si Betty uvědomí, že žádný by jejího manžela nemohl nahradit. Rozhodne se s ním usmířit, mezitím však dojde ke komplikaci, které se Ava rozhodne zneužít k poslednímu zoufalému pokusu o usmíření. Následky však nečekaně ohrozí její vlastní manželství

Můj komentář k filmu:Naprosto nezáživná nudná vztahovka. Kdyby, tam nehrál Kellan Lutz, který jako herec stojí za prd, ale za to se na něj hezky kouká, tak to vypnu. Terapeutka, co chce zachránit manželství rodičů, ale přitom zanedbává svého novomanžela, takže se jim pomalu bortí jejich vysněná pohádka. No ale to by nebyl Hollywood bez happyendu, že?

TVD/Delena

6. října 2012 v 13:08 | Burcu
Našla jsem krásnou fotku Eleny(Katherine-nevím která to je z nich :D) s Damonem,možná je to starší fotka Damon a Katherine možná že už je to ze 4.série Elena a Damone což doufám že je ;),ale je prostě kouzelná

PREMIÉRA TVD UŽ ZA 5 DNÍ


TVD/Nejhezčí oči jsou ?

5. října 2012 v 20:59 | Burcu
Fotka: Tak co které oči se vám líbí nejvíc ? .. Like + Koment :*** *Łucc*

Premiéra TVD už jenom za 6 dní


Potřebuju od vás laskavost!:)

4. října 2012 v 16:23 | Burcu |  Noticeboard
Servus,potřebovala bych čtenářák do konce října :) hlavn povinnou četbu :) já vám tu napíšu seznam tch knížek ju ? A kdo jí někdy četl nebo jí má napsanou ve čtenářáku že by mi jí napsal na mailik ? :) Klidně vám napíšu zase naopak tu co mám já :) a klidně i nepovinnou jakoukoliv a prosím tak na 9.třídu né aby to bylo z 1.stupně :D

Tady jsou ty knížky:
Hemingway, E. - Sbohem, armádo, Stařec a moře
Hrabal, B. - Ostře sledované vlaky, Postřižiny
John, R. - Memento
Klíma, I. - Má veselá jitra
Kohout, P. - Hodina tance a lásky
Kožík, F. - Největší z Pierotů
Olbracht, I. - Nikola Šuhaj loupežník
Otčenášek, J. - Romeo, Julie a tma
Pavel, O. - Smrt krásných srnců
Poláček, K. - Muži v ofsajdu
Remarque, E. M. - Na západní frontě klid
Seifert, J. - Všecky krásy světa
Solženicyn, A. - Jeden den Ivana Děnisoviče a jiné povídky
Škvorecký, J. - Prima sezóna
Šrámek, F. - Stříbrný vítr
Vančura, L. - Rozmarné léto, Markéta Lazarová
Viewegh, M. - Báječná léta pod psa

Aspon nějakou knížku prosím nemá jí někdo ? Moc by jste m pomohli :)

Prosím do komentářů mi napište že něco máte a na mailik mi pošlete nějakou knížku teda název+spisovatele a obsah :) klidně i já bych vám něco napsala :)

Nabitý prodloužený víkend :)

2. října 2012 v 16:40 | Burcu |  My life
ZDAR LIDI
Hnedka ze zečátku se chci omluvit že jsme tu od pátka nebyla,ale neměla jsem vůbec čas :)
V pátek jsme byly s kamarádka nakupovat v PCE (Pardubice kdyby někdo nevěděl) :D
Prostě je to the best město tam se momentálně nahráva český seriál GYML a ten seriaál zbožňuju a už ,proto že tam hraje můj neoblíbenější herec Ondřej Brzobohatý ...No a dvě kámošky odjeli domu v jednu :) a mi s Kiki pak ještě šli na pizzu mńam ta byla :) byla strašně vélká :D...No a potom jsme přijeli do naší vesnice :D asi 40 km od PCE :) a šli jsme na nějakou zábavu co byla na hřišti :D ale jo docela to šlo a pak byla sobota to nejduležitější :D nejdříve jsme jeli s příbuznejma do DINOPARKU (U brna ) :D a tam sme byly asi do 6 ta 2 hodinová cesta tam a a zpátky další 2 hodiny a ptoom jsme jeli se ségrou do CHocně a tam jsme byly chvilku s kámoškama ze třídy a pak pro nás přijel kámoš s autem :D nej nej nej jízda :D a jeli sme do ROXETU :D kdo zná ? Nejlepší club ve Východních Čechách...No a tam byl Tafrob,Jay Diesel,Strapo,Emeres,MAAT atd... prostě hip hop párty super moc se mě tam líbilo...nejlepší zážitek šáhnout Tafroboj na prdel nebo Jayovi :D ,ale řeknu vám že Tafrob je mrtě namyšlenej :D ale ta luxusní prdel k nakousnutí :D a v neděli sme byly na fotbale atd... takže jsem neměla ten čas jít sem a včera jsem byla na angličtině do večera a konečně dneska už mám čáás :)

P.S. SNAD NEBUDE VADIT ŽE OBĚHNU VEČER NEBO ZÍTRA :P