Yes, I betrayed and hurt that much, because I loved him and he left me. I can not forget him and all the time I feel that little hope, but in vain. I love you ...

Prosinec 2013

Křídla Vánoc

11. prosince 2013 v 14:36 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována. Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.Zajíc (Jakub Prachař),čerstvěvystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít?

Na to,že je to český film tak hodně mooc dobrej doporučujii !!!

Bezpečný přístav

11. prosince 2013 v 14:34 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster


Do Southportu se přistěhuje plachá Katie, jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout - zvolí život na útěku, nebo novou rodinu?

Hrají:Josh Duhamel,Juliane Hough

DOPORUČUJI!!!

Kill for me!

11. prosince 2013 v 14:33 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Hayley (Tracy Spiridakos) bránila Amandu (Katie Cassidy) pred jej násilnickým bývalým frajerom a zarazila mu sekeru do temena hlavy. Chlap na mieste vypustil dušu. Teraz žiada na oplátku protislužbu, aby zabila kvôli nej jej otca, ktorý kedysi po tom, čo vymlátil v opileckom opojení dušu z jej matky, upriamil pozornosť na ňu. Hayley vypracuje plán, avšak bude mať Amanda dosť guráže vraždiť? A je všetko naozaj tak, ako Hayley tvrdila Amande, alebo je len skvelou manipulátorkou?

DOPORUČUJI!!!

Chuckyho kletba

11. prosince 2013 v 14:31 | Burcu |  Seriály a Filmy
poster

Je zpátky! Tvůrci, kteří vám přinesli Chuckyho, znovu uvádí na scénu malou panenku posedlou duchem nechvalně proslulého sériového vraha. Když Nica (Fiona Dourif - True Blood: Pravá krev) dostane tajemný balíček, nevěnuje jeho obsahu přílišnou pozornost. Po záhadné smrti její matky ale začne mít podezření, že je to právě mluvící zrzavá panenka, nejoblíbenější hračka její neteře, která rozpoutala brutální řádění. Návrat nejpopulárnější americké hračky, kterou opět hlasem obdařil Brad Dourif, je plný krvavého vzrušení a napětí

Mrtěěěěěěěěěě dobreeej horoooor zkoukněte!!!!